Jdi na obsah Jdi na menu
 

Boharyně - Prasek

7. 9. 2015

Boharyně - Prasek 4:0 (2:0)

Sestava : Šuhájek - Štefán, Štayr, Klouzek, Veselý ( 82. Tomáš) - Brett, Žďárský ( 20. Holý, 76. Hátle), Hrubý, Janáček - Pražák, Pokorný

 

K dalšímu utkání Jiskra zajížděla na horkou půdu do Boharyně, kde se našemu týmu dlouhodobě nedaří. V našem týmu chyběl Vyhleďal, který má pozastavenou činnost, Vízek byl v zahraničí a Soukup, Jelínek a Tichý pro zranění. 

Podle mého názoru nemá cenu rozepisovat nějaký průběh utkání, jelikož celý zápas byl náš tým horší a předvedl tragický výkon až na jednu vyjímku, kterou byl Láďa Klouzek, který předvedl svůj standart - To znamená dobrý výkon. Dále bych se k zápasu nevyjadřoval, maximálně jedním slovem-HRŮZA!! No nic je to za námi a nyní se poctivě připravit na další duel, který sehrajeme v sobotu na hřišti v Roudnici, kde se postavíme domácí rezervě.

lada.jpg

Nejlepší hráč našeho týmu Láďa Klouzek v akci

Za tým bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří přijely v hojném počtu a řádně nás podporovali, i když podle mého názoru jsme si za výkon nezasloužily ani jedno ťuknutí paličkou do bubnu v podaní našeho kotelníka Ládi Laca Kofránka. 

Dále jsme každý z hráčů poznali , že nové krásné dresy za nás zápas nevyhrají.Ale aby jsme nekončily tento referát negativně tak trochu nadsázky : Když už hrajeme tužku, tak aspoň krásně vypadat..

 

                                                                                                         T.K.H