Jdi na obsah Jdi na menu
 

Finálový turnaj mladších elévů - Předměřice 3.12.2016

7. 12. 2016

Ve finálové skupině jsme se utkali s týmy Předměřic, Černilova B a Slávie Hradec Králové. Na turnaj jsme odjeli v naprosto ve stejném složení .
A všichni jsme doufali , že by nějaká ta medaile mohla cinknout.

Jiskra Prasek  -  Předměřice                   1  :  2
První zápas byl naprosto vyrovnaný od začátku až do konce. První gól jsme vstřelili my , když se pěknou střelou na zadní tyč prosadil Lukyn Grusman. Poté jsme měli několik šancí na navýšení skóre , ale druhá branka nepřišla. Známé pravidlo "nedáš - dostaneš " přišlo v  nejméně vhodnou chvíly. Předměřický gólmánek kopal přímý kop a našemu gólmánkovi Vojtovi nešťastně přepadl míč přes ruce za brankovou čáru 1:1. Rozhodnutí přišlo asi tři minuty před koncem, kdy domácí zahráli perfektně rohový kop 1:2. Na tuto branku jsme již nestačili zareagovat.

Jiskra Prasek  -  Černilov B                      0  :  8  
V základní skupině se nám podařilo vyřadit mužstvo Černilova A, ale béčko se nám pokořit nepodařilo. Kluci zklamaní z prvního zápasu zkoušeli vše ,ale nic se jim nedařilo. Toto mužstvo nás předčilo ve všech směrech a zaslouženě zvítězilo velkým rozdílem.

Jiskra Prasek  -  Slávia Hr.Králové       0  :  4
Opět velice kvalitní tým , který nás porazil jako Černilov B zejména kombinací , která se nám moc nedaří. V minulých zápasech ji kluci nahrazovali bojovností a srdíčkem, ale to dnes nestačilo. Naprosto zasloužené vítězství hradecké Slávie.I přes tři prohry jsem moc rád , že jsme si finálový turnaj mohli vůbec zahrát. Bronzová medaile byla blízko , ale utekla nám po nešťastné prohře s domácími Předměřicemi. Musím sportovně uznat , že týmy Slávie  HK a Černilova B byly nad naše síly. U kluků čtvrté místo bylo obrovské zklamání.
I když být čtvrtý z osmnácti týmů považuji za obrovský úspěch tohoto mužstva. Před turnajem jsem si stanovil , že do každého zápasu musí zasáhnout všichni naši hráči a pak se  pokusit  uhrát  dobrý výsledek. Myslím, že se to povedlo . Finálové prohry daly klukům obrovské zkušenosti.
Opět velké poděkování našim fanouškům , kteří nás podporovali i když se týmu moc nedařilo.
Foto a videodokumentace je opět na našich fotbalových stránkách - Romane díky.

MY JSME PRASEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!