Jdi na obsah Jdi na menu
 

Halový turnaj minipřípravek - 20.2. Vysoká nad Labem

24. 2. 2016

Halový turnaj nejmenších ve Vysoké n/L 20.2.2016

TJ Jiskra Prasek - Vysoká n/L  1:2  Branky: Bencsiková Nela

V prvním zápase tohoto turnaje jsme nepředváděli tak dobrou hru jako v těch následujících. Prohrávali jsme 1:0 po pěkném gólu soupeře. 2 minuty před koncem se nám povedlo vyrovnat a dokázali jsme si vytvořit šance i na vstřelení druhé branky. Ta ale nepřišla a v úplném závěru nám naši šanci na získání alespoň jednoho bodu za remízu překazil hráč, který do naši sítě uklidil oba góly soupeře. 

 

TJ Jiskra Prasek - FŠ FC Hradec Králové  0:1

Proti soupeři, který přejel všechny ostatní týmy turnaje víc než o pět branek, jsme si vedli velmi dobře. Dobře jsme bránili, avšak v půli zápasu jsme přeci jen jedenkrát inkasovali. V tomto utkání jsme ukázali, že i proti týmů jako je FC Hradec dokážeme hrát vyrovnaný zápas a jsme nelehkým soupeřem. Hradec měl však o trochu víc štěstí a my prohráli i druhý zápas.   

 

TJ Jiskra Prasek - Stěžery  2:1  Branky: Bencsiková Nela, Stránský Lukáš

Toto utkání nám vyšlo podle našich představ. Vytvářeli  jsme si šance, drželi jsme balón a dokázali 2x skórovat. Po většinu zápasu jsme soupeře přehrávali, avšak jedné brance v naší síti jsme se neubránili. Tento zápas bych hodnotil jako nejlepší v celém turnaji. Všichni hráči si za něj zaslouží obrovskou pochvalu.

TJ Jiskra Prasek - Kunčice 0:0

Poslední utkání tohoto turnaje proti soupeři z Kunčic si naši hráči mysleli, že se vyhraje samo. Na hřiště nastupovali se slov: ,,Ty jsou maličký a lehký, ty porazíme.''  Náš soupeř nás však přesvědčil o tom, že to tak lehké není. I když jsme si vytvořili spoustu šancí, obzvláště po standardních situacích, nepovedlo se nám ani jedinkrát skóre měnit a tak jsme v posledním zápase našeho týmu na turnaji neviděli ani jedinou branku. 

 

Za předvedený výkon v turnaji děkuji všem hráčům Jiskry. Potěšilo mě, že jsme dokázali ve všech zápasech předvést vyrovnaný výkon a pro všechny týmy turnaje jsme nebyli lehkým soupeřem. Pořád je co zlepšovat, ale je znát, že se věnujeme tréninkům a je vidět zlepšení.

Velké díky patří také rodičům a fanouškům, kteří náš tým podporují a vytváří pro naše fotbalisty parádní atmosféru.

Na turnaji nastoupili tito hráči: Míša Solár, Adam Ledvinka, Adam Tobolka, Jura Chlumecký, Natálka Reifová , Evička Veselá, Nelča Bencsiková, Ondra Dúcký, Lukáš Stránský, Sebastian Cech.