Jdi na obsah Jdi na menu
 

Halový turnaj mladších elévů - Předměřice 19.2.2017

22. 2. 2017

Na turnaj do Předměřic jsme se rozjeli po dlouhé zimní přestávce a pouze po dvou trénincích v hale.

Jiskra Prasek - Velichovky               1 :  3
Úvodní zápas turnaje nám ukázal v jaké formě se nacházíme. Skoro celý zápas jsme byli na soupeřově polovině , ale Velichovky nám ukázali efektivitu a ze čtyř brejků nám nasázeli tři branky. Za stavu 0:2 snížil Tom Gráf na 1:2 , svitla nám naděje, ale ihned z protiútoku jsme inkasovali a bylo po zápase.
branka :Tom Gráf

Jiskra Prasek  -  Předměřice            0 : 4
Zápas jako přes kopírák . Soupeř proměňuje šance, kdežto my netrefujeme prázdnou branku ani z jednoho metru. V poli vyrovnané utkání ,výsledkově propadák.

Jiskra Prasek  - Slávia HK                 0 : 2
Proti favoritu turnaje naši hráči bojují , dobře brání a soupeř dobývá naši svatyni.  Rozhodující okamžik  nastal , když slávistický gólmánek lapil samostatný nájezd Lukyna Grusmana a poté i dorážku Matyho Ardelána.  Známe " nedáš - dostaneš " se potvrzuje a my prohráváme po dvou brankách soupeře.

Jiskra Prasek  -  Roudnice                 2 : 0
Kluci a holky se snaží , ale moc se nám nedáří. I když soupeře nepouštíme za půlku  , tak náš tlak je jalový a bez šancí. Rozhodnutí padlo v posledních dvou minutách , když jsme se prosadili z přímého kopu a střelou o tyč.
branky:Honzík Klouzek  2

Jiskra Prasek  -  Třebeš                        1 : 0
Naprosto vyrovnané utkání s minimem šancí, kdy rozhodl náš samostatný nájezd , klička gólmánkovi a zakončení do prázdné branky.
branka:Honzík Klouzek

Jiskra Prasek  -  Hoříněves                  0 : 1
Opět vyrovnané utkání bez šancí . Soupeř vstřelil branku takovou polostřelou , která nešťastně propadla Vojtovi do naší branky.

Jiskra Prasek  - RMSK  N.Bydžov   0 : 10
Všichni naši hráči se snažili, ale více toto utkání raději nebudu komentovat.


Konečné 6. místo odpovídá našim výkonům , kterými jsme se prezentovali v Předměřicích. Čtyři vstřelené branky jsou žalostně málo a dvacet obdržených je hrozně moc. Ani herní projev tam bohužel nebyl a když se nedostavilo srdíčko a bojovnost , dopadlo to jak to dopadlo. Omluvou je , že jsme úplně na začátku přípravy a pauza byla opravdu dlouhá. Čeká nás velká tréninková dřina.  Naši nevalnou náladu jsme si zlepšili na bowlingové dráze, kde se rodiče i děti opravdu pobavili.

Jiskru reprezentovali:Vojta Kofránek, Stelča a Nelča Bencsikovi, Mára Čížek , Fíja Tomášek, Maty Ardelán,Tom Gráf, Lukyn Grusman, Míša Solár,  Honzík Klouzek

Děkuji kolegovi Romanovi za foto a video dokumentaci a všem zúčastněným dětem a rodičům za pěknou fotbalovou ( i bowlingovou) neděli.