Jdi na obsah Jdi na menu
 

Halový turnaj mladších elévů - Předměřice 26.11.2016

29. 11. 2016

Na tento turnaj jsme odcestovali pouze s  ročníkem 2008.  Mladší ročníky mají svůj turnaj v únoru ve Vysoké. S těžkým srdcem jsme museli doma nechat naší oporu Stelču Bencsikovou (2007) kvůli nesmyslnému pravidlu, kdy na trávě děvče o rok starší nastoupit může, kdežto v hale NE ?!?!?!. Ještě jsme před turnajem zkoušeli s managerem Martinem nějaké kroky aby Stelča mohla nastoupit .Odpověď  byla vždy záporná. Už se na Stelču těšíme, až bude moci s námi opět nastoupit. Losováním nám byly do skupiny přiděleny týmy Černilova A ,Třebše  C a Urbanic. Poté byl tým Urbanic přeřazen do skupiny A a k  nám se dostal tým Stěžer. V tomto složení jasná skupina SMRTI. Jenže změny nekončily-po příjezdu do Předměřic jsme se dozvěděli , že tým Stěžer  nedorazí a nás čekal  dvoukolový systém. Před turnajem jsme věděli , že nemáme tým , který kombinační hrou bude vyhrávat o pět gólů. Kluky jsem nabádal , že s bojovností a srdíčkem máme šanci na postup. Jako zvláštní prémie za postoup byl slíben bowling po finálovém turnaji.


Jiskra Prasek  -  Třebeš   C                      2   :  2
V prvním zápase byla znát nervozita , ale postupně¨) Jiskra začala tlačit a byla otázka času , kdy se síťka roztřepotá. Skóre otevřel svojí levačkou Lukyn Grusman , poté jsme přidali další gól  , tyčky zvonily , ale třetí gól nepřišel. Asi našich třech okének v obraně soupeř těsně před koncem dvakrát potrestal a body se dělily.
Střelci:Lukyn Grusman
           Honzík Klouzek

Jiskra Prasek  -  Černilov  A                    1  :  0  
Naprosto vyrovnáný match , kde se hrálo nahoru dolu. Nakonec  šťastnější byl náš tým, když  Míša Solár skoro od půlky přeloboval všechny hráče včetně černilovského gólmánka.
Střelec :Míša Solár

Jiskra Prasek   -  Třebeš C                        3  :  0
Kluci nabuzení výhrou na soupeře vlétli , všude jsme byli první a rodily se šance. A když náš kanonýr Honzík  sešteloval konečně mušku , byla z toho jasná výhra.
Střelec:Honzík Klouzek   3 

Jiskra Prasek    -  Černilov  A                   2   :  2
Před posledním zápasem všichni počítali , nechtěli jsme taktizovat a tak jsme hráli na výhru.Že jsme nakonec nevyhráli , nám moc nevadilo , protože ještě v průběhu zápasu nám místní hlasatel poblahopřál k postupu.Po posledním klaxonu vypukla naše radost-vítězný pokřik, děkovačka a  postupová euforie byla veliká.
Střelec: Honzík Klouzek    2

TJ Jiskra: Vojta Kofránek, Lukyn Grusman, Maty Ardelán, Fíja Tomášek, Tom Gráf, Mára Čížek, Míša Solár, Honzík Klouzek

Všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu , tento turnaj odmakali na 200 procent a bylo tam i to srdíčko.Velký dík našim fanouškům, kteří byli  NEJLEPŠÍ  !!!!!!! Dostat se do nejlepší čtyřky z osmnácti týmu je už teď pro nás obrovský úspěch.V sobotu se pokusíme ,aby to ještě zacinkalo.
Velký dík Romanu Solárovi za foto a videodokumentaci ,která je již pod odkazem Ohnivákos na našich stránkách.

ZDE JE ODKAZ : http://jiskraprasek.rajce.idnes.cz/Turna_Predmerice_26.11.2016/


Přijeďte náš tým v sobotu 4.12. 2016 podpořit do Předměřic.
A na závěr  MY JSME PRASEK !!!!!!!!!!!!!!!