Jdi na obsah Jdi na menu
 

Halový turnaj mladších elévů Předměřice 28.11.2015

1. 12. 2015

Do Předměřic jsme odjížděli s obavami neboť těsné před turnajem nám onemocněli dva útočníci (Míša Solár - horečky,Vojta Veselý -střevní potíže).I přes tyto komplikace jsme doufali ,že se nám podaří z naší skupiny postoupit na finálový turnaj.

Jiskra Prasek-Stěžery B   1:0
Do turnaje jsme vstoupili proti bengu Stěžer i se zázračně uzdraveným(i když trochu pobledlým)kanonýrem Vojtou Veselým.Tento zápas byl boj o každý  míč a tak bylo zřejmé kdo vstřelí branku -zvítězí.Nakonec se to povedlo našemu týmu po propracováné herní situaci.Ta situace je roh.Naši borci se seběhnou k rohovému puntíku,domluví se ,jakou zahrají herní situaci a pak konají. V tomto zápase nám vyšla spolupráce bratří Pražáků.Táda rozehrává a Domča se z voleje trefuje k zadní tyči 1:0.


Jiskra Prasek-Lhota pod Libčany   3:2
Okamžitě po skončení prvního zápasu jsme museli nastoupít do druhého ?!?!?!?!. Na začátku se po snad jediné hrubce v naší obraně soupeř ujal vedení 0:1.Naší fotbalisté nic nezabalili a třemi brankami skóre otočili 3:1 (Táda Pražák 2,Vojta Veselý).A když už to vypadalo ,že si v poklidu dokráčíme pro další vítězství soupeř střelou pod břevno snížil na 3:2.V těchto kritických chvílích musím vyzvednout bojovnost Stelči ,Toma,Filipa a Lukyna.Po závěrečném hvizdu nám spadl velký kámen ze srdce,protože poslední sekundy byly opravdu infarktové.


Jiskra Prasek-Třebeš     5:0
V posledním zápase skupiny jsme se museli obejít bez Filipa(zranění) . Již s jistým postupem(kluci o něm samozřejmě nevěděli) jsme soupeře jasně přehrávali a byla otázka času ,kdy se trefíme do černého. Pár šancí soupeře pochytal dnes výborný gólmánek Honzík a když se rozstřílel náš kanonýr Vojta(5 gólů)propukla naše obrovská postupová radost.


Fotbalem se dnes bavili:Honzik Klouzek,Táda a Domča Pražákovi,Vojta Veselý, Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Lukyn Stránský a Fíja Tomášek.

Opět musíme poděkovat našemu kotli fanoušků(vlajka,buben ,trumpeta)za skvělou atmosféru a našim hráčům za výborné výkony.
Tento postup na finalový turnaj (hrají pouze vítězové skupin) vnímáme již teď jako obrovský úspěch prasecké kopané.
A na závěr pozvánka pro všechny na finálový turnaj ,který se koná v neděli 6.12.2015 odpoledne v Předměřicích.

FOTO Z TURNAJE ZDE : 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1645543902384910.1073741832.1535623356710299&type=1