Jdi na obsah Jdi na menu
 

Halový turnaj starších elévů - Předměřice 26.11.2017

30. 11. 2017

Na turnaj jsme odjeli bez omluveného Ondry Cudráka (hokej). Turnaj jsme si jeli užít a pokusit se o nemožné a postoupit.

Jiskra Prasek - Kunčice    1 : 5
V prvním zápase jsme narazili na horkého favorita na celkové vítězství. Naši hráči makali , ale herně výspělejší soupeř nám toho moc nedovolil. Naši branku zaznamenala Stelča dalekonosnou střelou , až za stavu 0:4, kdy už bylo rozhodnuto.

Jiskra Prasek - Třebeš dívky  0 : 0
V tomto zápase jsme se opticky zlepšili, bylo to ale tím , že nám soupeř dovolil daleko víc. V tomto zápase byl neřešitelný problém vstřelit branku.

Jiskra Prasek - Stěžery A      3 : 5
V tomto zápase jsme viděli velky obrat, bohužel se povedl soupeři. První branku vstřelil Lukyn , když si míč několikrát přehodil z nohy na nohu a pěknou střelou zakončil. Poté soupeř unikl a vyrovnal 1:1. Náš tým makal a byl odměněn brankou po sólovém úniku Honzíka 2:1. Poté naši hráči předvedli nejhezčí akci - z pozice obránce Míša zatáhl krásně míč po lajně a přihrávkou našel Matyho , který míč uklidil přesně k tyči 1:3. Po této brance přišel naprostý kolaps. Místo klidného dohrání zápasu jsme kupili chybu za chybou a soupeř nás čtyřmi brankami potrestal.

Jiskra :Vojta Kofránek,Stelča Bencsiková,Matouš Zmítko,Míša Solár,Tom Gráf,Honzík Klouzek,Maty Ardelán,Táda 


Na našem týmu se projevila dlouhá přestávka, fotbalové akce prakticky žádné a když chyběla bojovnost a srdíčko dopadl turnaj tak jak dopadl. Abych jenom nekritizoval musím také podotknout, že jsme hráli s o rok staršími soupeři.

FOTO: http://doudera.rajce.idnes.cz/SportFotbal_halovy_OP_starsi_pripravka_26.11.2017_Foto_Lubomir_Doudera/