Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kosičky B - Prasek

4. 4. 2016

Kosičky B - Prasek 2:4 (1:1)

Branky : 44. Hrubý Tomáš, 80. Hrubý Tomáš, 83. Hrubý Tomáš, 92. Štefán Pavel

Sestava : Drugda - Klouzek (53. Vízek), Dúcký (46. Štefán), Vyhleďal, Drábek (75. Holý) - Nový, Štayr, Hrubeš, Herzog - Hrubý, Němec

 

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl náš tým na horkou půdu do Kosiček, kde nás přivítalo béčko. Na srazu hráčů Prasku jsme mohli vidět i novou tvář a tím byl fotbalový bomber Dominik Nový, který k nám zavítal na hostování ze sousedních Kobylic. Naopak nám chyběl náš Jenda z kopečku (Pražák), který měl pozastavenou činnost na jedno utkání z důvodů červené karty v domácím zápase s Cerekvicí. Na jeho místo se postavil navrátilec do sestavy Michal Dúcký.

 

Do tohoto velice důležitého utkání vstoupil náš tým velice aktivně. Během prvních 10 minut si vytvořily naši playeři několik slibných šancí. Z místa označující pokutový kop střílel nebezpečně nováček Dominik Nový, několikrát se pokoušel do zakončení Tomáš Němec, ale ani jeden míč z kopaček našich hráčů neskočil v síti brankáře domácích Tomka. Jenže po patnácti minutách hry jako by naši hráči usínali přímo na hřišti. Domácí hráči začali mít více míč u svých kopaček a z toho vyplývali nebezpečné situace před Honzou Drugdou. Až ve 36. minutě byl zase vidět nějaký fotbalový okamžik od hráčů Jiskry - Tedy spíše,abych to lépe popsal fotbalový okamžik od Vojty Vyhleďala a nemohoucnost a naprostý výpadek Tomáše Hrubého!!! Vojta z pozice stopéra si naběhl mezi domácí obranu a pelášil si to sám na branku a na přihrávku se mu nabízel Tomáš Hrubý. Přihrávka od našeho stopéra byla jak na zlatém podnose, přesně před prázdnou bránu a náš útočník z malého vápna neuvěřitelně přestřelil opuštěnou branku!!  To pobavilo i velmi početné publikum a myslím, že chyběla kamera, jelikož by to možná kandidovalo na palec dolu v rubrice borec na konec. A co čert nechtěl - potvrdilo se staré známe pravidlo NEDÁŠ-DOSTANEŠ!! Ve 42. minutě udělal Žaloudek kličku našemu brankáři a na světelné tabuli se rozsvítil stav 1:0!! Tým Jiskry to ale nezabalil do poločas a podařilo se mu vyrovnat. Po krásné přihrávce Tomáše Němce se trefil napodruhé Tomáš Hrubý a za vyrovnaného stavu se šlo do kabin.

 

kosicky.jpg

Do druhé části se náš tým musel malinko přeskupit, jelikož Michal Dúcký mohl z pracovních důvodů odehrát jen první poločas. Na jeho místo se postavil Martin Štayr a do středu hřiště přišel tvořit hru Dominik Nový i když podle jeho po zápasových slov moc nic nevytvářel:)

Na začátku druhého dějství se stalo něco neuvěřitelného!! Myslím, že od hráče s číslem 10 to byla už trochu tragikomedie. Tomáše Němec vybojoval famozním pressingem balón a naservíroval před prázdnou branku Hrubému, který opět přestřelil!!! To už bylo moc i na některé fanoušky!! Myslím si, že pan Hrubý vtípky na tyto dvě situace bude poslouchat ještě dlouho!!  A pravidlo, které platilo v první části se opět vrátilo. V 56. minutě jsme inkasovali druhou branku a opět jsme prohrávali. Po tomto okamžiku se na hřišti více přitvrdilo, začalo se více faulovat, někteří hráči měli naběhlé žilky a hádali se s fanoušky (viz. Pan Hrubeš) a fotbal několik minut trpěl. Ale od 80. minuty se začalo blýskat na dobré časy nejen Hrubému,ale hlavně celému týmu Jiskry Prasek. Nakopnutý balón za obranu převzal Hrubý a po kličce domácímu obránci trefil míč k tyči Tomka. 2:2!!! Neutekly 3. minuty a Prasek už vedl. Podobná situace jako o 180 sekund před tím a Hrubý slavil hattrick. Do konce utkání se snažila rezerva Kosiček vyrovnat a měli několik nebezpečných šancí,ale poslední hřebíček do rakve jim zatloukl sváteční střelec Pája Štefán, který po krásné přihrávce Honzy Herzoga zvýšil na konečný stav 4:2!!! Po konečném hvizdu byla vidět i velká radost na Novasovi (Dominik Nový), který se rozeběhl k vedoucímu ULTRAS Lacovi Kofránkovi a skočil mu do náruče. Nemohli jsme zapomenout ani na klasickou děkovačku, který byla super jako obvykle.

 V tomto velmi důležitém utkání naši borci získaly 3 body a zase opět to nebylo nějakou velkou fotbalovostí,ale bojovností!! 

Mega moc velikánské poděkování patří našim věrným fanouškům, kterých se podle mého sešlo okolo 40.. Vaše hlasivky byli hodně slyšet a my to potřebovali- ještě jednou díky!!! Vím, že se to víceméně nedělá někoho takhle osobně chválit,ale přesto musím!! Ještě poslední velké poděkování patří třem šéfům našeho ULTRAS HOLIGANS JISKRA FANCLUBU a těmi jsou Myška Marek, Martin Brett a Laco Kofránek!! Byli jste hoši neskutečný!!!