Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kunčice B vs. Prasek 4:2 (4:1)

21. 8. 2018

 

Kunčice B x Prasek  4 : 2 (4 : 1)

Základní sestava : Drugda – Tichý (20.min Holý), Staněk, Kubík (65.min Drábek), Vyhleďal (20.min Herzog), Pavel, Brett, Němec, Fof (71.min Lukač), Vízek, Hrubý

Branky : 34.min J.Herzog, 81.min.T.Hrubý

K dalšímu mistrovskému utkání v nové sezóně jsme zavítali do hezkého fotbalového areálu a to do obce Kunčice…na to jaké panují vysoké teploty a je sucho, tak trávník je asi nejlepší v okolí…takže na tvrdé hřiště, že to „skáče“ atd. jsme se vymlouvat nemohli…bylo jen otázkou, jak k tomu zápasu domácí přistoupí, zda posílí o nějaké hráče A týmu a budou chtít ve svém pouťovém víkendu vyhrát i v neděli, když jejich A tým v sobotu zdolal v derby mužstvo Roudnice…

Nedělní den opět provázely vysoké teploty, bezvětří a veliké dusno…

Bohužel už na začátku sezóny se opět potýkáme se zraněními, jinými aktivity hráčů…takže do tohoto utkání jsme nemohli počítat s Domčou Novým, Vaškem Jilemnickým, Davidem Syřištěm, Vojtou Gracíkem, Martinem Štayrem…takže opět se muselo míchat se sestavou…

Teď už k samotnému průběhu utkání. Během prvních pěti minut jsme si vytvořili dvě pološance v podobě Vendy Bretta a Míši Fofa, ale naše zakončení postrádalo potřebnou razanci a přesnost…stejně tak jsme začali i v minulém utkání na domácím hřišti – kdy máme šance, ale neproměníme…poté se rozkouká náš soupeř a z první šance inkasujeme…v 9.minutě, kdy po našem laxním bránění, kdy si domácí hráči narazili se ocitl před naším brankářem domácí hráč Denk a technickou střelou k pravé tyči pohodlně skóroval (na tohoto šikovného hráče jsem ještě naše hráče výslovně upozorňoval, ale je to jako házet hrách na stěnu…bohužel tento hráč sehrál v tomto utkání klíčovou roli a defakto to byl on, kdo zajistil domácím 3body do tabulky…)….takže v 9.minutě se domácí ujímají vedení 1 : 0…v 18.minutě se ke slovu dostává stejný hráč, kdy po pár jednoduchých narážečkách se ocitá úplně ve stejné situaci sám před naším brankářem a střelou jak přes kopírák zvyšuje na 2 : 0…ve 20.minutě stejný hráč proniká po pravé straně a náš laxní přístup k bránění mu dovolí, aby se ocitl tváří tvář našemu brankáři a prostřeluje ho – stav 3 : 0…takže po 20.minutách utkání prohráváme 3 : 0 a všechny branky střelil jeden hráč a my jsme nebyli schopni ho uhlídat…v podstatě po 20.minutách je rozhodnuto o osudu utkání…po této brance došlo k prostřídání hráčů…poté se také začínáme dostávat do hry my, ale bohužel bez nějakého výraznějšího ohrožení branky – bohužel šance Honzy Herzoga skončila vedle branky a střela Tomáše Hrubého byla přímo do náruče domácího brankáře…ve 34.minutě se nám povedla pěkná kombinace, kdy dostal průnikovou nahrávku Tomáš Hrubý a střílenou nahrávkou (spíše střelou) od brankáře se míč odrazil před Tomáše Němce, který míč doklepává do domácí sítě, ale na brankové čáře ho tečuje ještě Honza Herzog – takže branka připsána tomuto hráči…stav 3 : 1…poté se hra přelévala z jedné strany na druhou – nějaké pološance jsme si vytvořili my i domácí…bohužel z většího myšlení na útočení než bránění naši hráči dali veliký prostor opět hráči Denkovi, který byl faulován až na hranici velikého vápna (namísto toho, aby byl taktický faul, přerušení na polovině hřiště…bohužel toto je taky naše slabina – taktické fauly, přerušení hry na polovině hřiště jako to dělají ostatní týmy…) a z následného přímého kopu se domácí hráč Hrubý krásně trefil levou nohou o levou tyč naší branky…hezký fotbalový moment a dokonale zahraný přímý kop…takže ve 44.minutě domácí zvyšují svůj náskok na 4 : 1…asi poslední hřebíček do naší „rakve“…za tohoto stavu se šlo do kabin…

Poločasovou rozmluvu v kabině netřeba komentovat…

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice dobře – hned ve 46.minutě po rychlém brejku Tomáše Hrubého, který zasekává a nahrává míč Tomáši Němcovi, který se s míčem pomazlí a servíruje 200% šanci Honzovi Herzogovi, ale ten bohužel netrefuje branku…proměnit tuto šanci, možná by utkání dostalo nový náboj, ale nestalo se…a tak si domácí v klidu hlídali tříbrankový náskok…naši hráči se sice snažili, drželi míč, snažili se kombinovat (druhý poločas byl z naší strany rozhodně povedenější než ten první), ale bohužel do vyložených šancí jsme se nedostávali, nebyli žádné střeli z poza vápna, výrazné ohrožení domácí branky…nedaří se nám dlouhodobě rozehrávat rohové kopy, standartní situace…během 60. a 70. minuty došlo k dalšímu prostřídání našich hráčů, takže do hry se zapojila celá lavička a ještě to bylo málo…v 81.minutě zahráváme rohový kop z pravé strany a paradoxně z nepovedeně kopnutého rohu Kubou Vízkem dává v malém vápně Tomáš Hrubý tečí patou branku na 4 : 2…to bylo z naší strany asi vše…domácí si svůj náskok uhlídali a tak jedeme domů s prázdnou…

Bohužel jsme tedy opět utkání nezvládli, herně, výsledkově…z naší strany další nepovedený zápas…netuším, co se s hráči děje, ale to co předvádíme nemá nic společného s pohledným fotbalem…polovina týmu má nějakou bolístku (předpokládám, že po tomto zápase se naše marodka opět rozšíří o nějaké hráče, kteří odstoupili pro zranění…) a druhá má jiné zájmy, aktivity…chápu, že nehrajeme 1.ligu, ale, že se několik zápasů nedokážeme sejít v plné sestavě, není normální…

Bohužel našim herním výkonem (projevem), výsledky si odrazujeme naše fanoušky a „huligens“…

Trénink :  pouze v pátek dne 24.8.2018 od 18hod (úterý zrušeno)

Středa dne 22.8.2018 – I.kolo poháru GIST Prasek x Lovčice A od 17.30hod na našem hřišti

Příští mistrovský zápas odehrajeme v sobotu dne 25.8.2017 od 17hod na našem stadionu s dosud neporaženým mužstvem z Ohnišťan…sraz na toto utkání ve 16.00hod na hřišti v Prasku