Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lhota p/L A x Prasek 10 : 1 (6 : 1)

3. 4. 2017

Sestava : Drugda – Pražák, Vyhleďal, Drábek, Herzog, Štayr, Tichý, Prokůpek (46.Nový), Němec, Holý, Hrubý 

Branky : 43.minuta Štayr M. 

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl náš tým v sobotu do obce Lhota p/L k lídru soutěže. Bohužel už během týdne bylo avizováno tolik absencí, že tohle už jsem dlouhou dobu nezažil…na utkání s námi neodjel P.Štefan, J.Vízek, J.Pavel, D.Hrubeš, zraněný V.Jilemnický a hráči, kteří nějak nemůžou najít cestu na náš stadion J.Veselý, L.Bučan. Dobrá zpráva byla, že se uzdravil Péťa Drábek – úplně fit asi není, ale aspoň chtěl hrát a nechtěl si nechat ujít toto utkání…

Nechci se opak z referátu z minulého týdne, ale toto utkání mělo pro nás ještě horší průběh, řekl bych spíš katastrofální…nejdříve by byla ode mne asi slušnost poděkovat hráčům, že se aspoň v jedenácti lidech dostavili k tomuto důležitému utkání – samozřejmě myšleno ironicky…

Co říci k utkání? Na krásně připraveném hřišti byl náš tým od první minuty pod tlakem a v podstatě domácí nám nepůjčovali míč a na naší branku mířila jedna střela za druhou, jeden útok za druhým…dál to nemá cenu komentovat - takže jen napíši časy, kdy náš tým inkasoval branky – 5.minuta, 20.minuta, 25.minuta, 31.minuta, 34.minuta, 40.minuta a v tuto chvíli bylo skóre 6 : 0 pro domácí…po 40.minutě se s ojedinělé šance podařilo důrazem dostat Davidu Holému k míči a byl faulován brankářem domácích zhruba 25metrů od domácí branky…takže jsme měli možnost zahrávaní přímého kopu – k míči se postavil Martin Štayr a musím uznat, že exelentně zahraným způsobem vstřelil naší jedinou branku v utkání – stav 6 : 1 pro domácí (opravdu bravurně zahraná standartní situace). Bohužel to byla první a poslední střela z naší strany za celý zápas mezi tři tyče domácí branky…bohužel to není vtip, ale krutá realita!!!

Za stavu  6 : 1 se šlo do kabin, v kabinách proběhla komunikace od trenéra směrem k hráčům a do druhého poločasu byla provedena změna, že Mildu Prokůpka nahradil Domča Nový…

Druhý poločas domácí trochu ubrali z tempa a tak občas měl míč na kopačkách i náš tým, ale né na dlouho – buď špatnými nahrávkami nebo nechutí běhat, nabízet se do volných prostorů jsme o něj hned přišli…a tak začnuli domácí zase navyšovat skóre…ač se mi to těžko říká, přál jsem si, aby utkání už skončilo a člověk nemusel snášet ten pohled na hrací plochu, tu ostudu co naší hráči předvedli...myslím si, že i naši diváci tlačili čas dopředu, aby naši „borci“ nedostali pověstnou desítku…bohužel, což ani to se nepodařilo…takže konečné skóre 10 : 1 pro domácí (branky v druhém poločase – 70.minuta, 76.minuta, 79.minuta, 90.minuta)

Opravdu k tomuto utkání nemám slov…jinak samozřejmě gratuluji domácím k zasloužené výhře – na takový fotbal je radost se dívat…

Co říci závěrem k tomuto utkání?? To co jsem psal minule v referátu, tak to bylo ještě slušně napsané…psát tento referát hned po utkání, tak by musel projít „cenzurou“ a vypípáním sprostých slov…v tomto zápase nebylo z naší strany nic, co by stálo za zmínku (kromě uvedené standartní situace zahrané Špakem)…nikomu tady nebudu nadávat nebo něco podobného, ale co předvádíme na hřišti, nemá s fotbalem nic společného…

Bohužel, už druhé utkání jsme těžce konfrontovány s realitou a s tím, jak se hraje fotbal!!! Asi by si každý měl uvědomit, že není mistr světa a tím co předvádíme by jsme neporazili ani Křičov (a to nechci Křičov urazit)…

Soucítím s Honzou Drugdou, který ač se snažil co mohl, tak stejně musel lovit „podběrákem“ příděl, který uvízl v jeho síti…asi tolik gólů ve své kariéře ještě nedostal od žáčků… 

Takže pokud má někdo z vás chuť a zájem trénovat a nebudete mít zrovna „ rýmičku, kašlíček, nějakou bolístku“ nebo jiný program, aktivitu (radši nebudu jmenovat…), tak tréninky jsou stále v úterý a čtvrtek od 18hod na hřišti v Prasku…

Věřte, že jsem z toho, co předvádíte fakt zhnusený (né jen já), takový fotbal mě nebaví a rozhodně nedělá radost… je na každém jak si to v hlavě přebere…

Závěrem se chci omluvit našim fanouškům za předvedený výkon a že museli strpět takovou ostudu…

Trénink úterý a čtvrtek od 18hod na hřišti v Prasku!

Sraz na domácí zápas s Nepolisy B je 15.45hod na hřišti v Prasku.