Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lovčice - Prasek

23. 8. 2016

Lovčice - Prasek 0:2 (0:1)

Branky : 31. vlastní, 75. Hrubý Tomáš

Sestava : Drugda - Veselý (46.Holý), Pražák, Herzog, Drábek - Vízek, Štayr, Hrubeš, Hrubý (87. Tichý) - Nový, Němec

 

K dalšímu mistrovskému utkání náš tým zajížděl na půdu loňského účastníka Okresního přeboru Lovčic. Do toho matche jsme nemohli počítat s několika hráči.Do vesnice nedaleko Chlumce nad Cidlinou s nám neodjely Štefán, Vyhleďal, Pavel. Naopak po vyřešení osobních problémů byl připraven Tomáš Němec, který si tento den zpestřil svatbou svého bratra. Hlavně musím vyzdvihnout Tomáše, který předvedl, že je profesionál každým couleM a na svatbě neochutnal ani kapku alkoholu,aby byl připraven na utkání.

Do tohoto ostře sledovaného zápasu vstoupil aktivněji náš tým a dokázal si vytvořit několik slibných šancí, ale bohužel v 15. minutě stále diváci nemohly vidět žádný míč v síti. A pak nastaly první problémy našeho mančaftu. Naši hráči jako by zapomněli na zadní vrátka a vše tlačily do útoku a najednou se rodily domácí brejky a nebýt několika zázračných zákroků teplákového mága Honzy Drugdy mohli jít domácí do vedení. Ale nakonec se štěstěna přiklonila na stranu Jiskry. Honza Herzog vyslal ránu z 25. metrů a ta se otřela o domácího hráče a skončila v domácí bráně. 0:1!!! Po vstřelené brance se pokoušel několikrát prosadit Tomáš Němec,ale někdy mu dělali větší problémy jeho vlastní nohy než obránci Lovčic. A tak po první části zápasu jsme vedli o jeden gól.

V úvodu druhé části byl náš tým opět lepší a Tomášovi Němcovi se nepodařilo z kopačky strhnout smůlu a neproměnil další šance. V 70. minutě měl milionovou příležitost Dominik Nový,ale v tváři tvář brankáři neproměnil. A tak další branka padla v 75. minutě, kdy po rohovém kopu k kopačky Davida Hrubeše hlavičkoval Tomáš Hrubý a domácí bek si srazil míč do branky. 0:2!! Do konce matche jsme si vytvořily ještě několik šancí,ale branka bohužel už nepadla a tak utkání skončilo o dvě branky pro náš tým. Pochvalu si za toto utkání zaslouží určitě Kuba Vízek, který před zápase byl pokárán Martinem Svatoněm, že nemůže najít jarní formu. Kuba předvedl jeden z nejlepších výkonů v dresu Jiskry a podle mého názoru byl nejlepším hráčem našeho týmu. Další zápas nás čeká již ve středu a to pohárové utkání s celkem Myštevse na jejich půdě.

 

T.K.H.