Jdi na obsah Jdi na menu
 

Malšova Lhota x Prasek 8 : 1 (4 : 0)

12. 9. 2017

Základní sestava : Drugda – Vyhleďal, Jilemnický, Štayr, Chocenský (65.min Lukač), Tichý, Štefan, Herzog (55.Pražák J.), Pavel, Nový, Hrubý

Branky : 48.min T.Hrubý z pen.

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděl náš tým k lídrovi dosavadního průběhu soutěže a to na stadion do Malšovy Lhoty. Mužstvo Malšovy Lhoty neztratilo v tomto průběhu soutěže ani bod, takže bylo otázkou, zda se výkon našeho mužstva zlepší oproti minulým zápasům a odehrajeme povedené utkání – bohužel…

Co se týče tohoto zápasu a avizovaných omluvenek na toto utkání, tak už ani nebudu vypisovat hráče, kteří neodcestovali na toto utkání – pořád ta stejná anabáze dokola…nejsme schopni se sejít v plné sestavě, to je jediné co k tomu tak můžu říct…každý hráč ať si šáhne do svědomí sám, zda pro mužstvo, oddíl odevzdává maximum…

Musím uznat, že na toto utkání jsme dorazili v dostatečném časovém předstihu a mohlo dojít k debatě v kabině před zápasem…

Teď už k samotnému průběhu utkání. Utkání se mi nehodnotí dobře, vlastně nevím ani co napsat k průběhu utkání – musím se přiznat, že po 20minutách hry jsem radši koukal do země a nesledoval fotbal…teď s odstupem času a v klidu, kdy mi nejmenovaný člověk napsal, že nejde o život, je to jen fotbal se na to dívám jinak…realita je jaká je a mít z toho nervy…když nevadí hráčům tento potupný výsledek a jakou hru předvádí několik utkání, proč se rozčilovat??

Je pravda, že jsme měli v prvních minutách asi dvě možnosti vstřelit branku, ale bohužel vsítit gól je pro nás nadlidský úkon i z těch nejvyloženějších šancí…to se pak těžko hraje, když neproměníme své vytvořené šance a soupeř pak vstřelí branku skoro z každé šance…což se úplně jasně ukázalo v tomto utkání – soupeř měl rychlé protiútoky a byl přesný v zakončení (ukázka, jak se hraje fotbal…přímočaře na bránu a zakončit…)…naše obrana, všichni hráči si s tímto nedokázali poradit…v podstatě, co soupeř provedl útok, tak to vstřelil branku…takže jenom shrnu časy, kdy jsme inkasovali : 7.minuta – stav 1:0, 10.minuta – stav 2:0, 15.minuta – stav 3:0, 25.minuta 4:0…v podstatě po půl hodině hry bylo o zápasu rozhodnuto a domácí mohli v klidu kontrolovat hru…prostě domácí nám ukázali jak se hraje fotbal – drželi míč a poté podnikli rychlý protiútok a vsítili branku…když náš tým si nějakou šanci vypracoval a dostal se do zakončení, tak bohužel neproměníme – to je ten podstatný rozdíl…za stavu 4:0 skončil poločas a šlo se do kabin…abych řekl pravdu, tak do kabiny jsem ani nešel…

Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu aktivně a ve 48.minutě po faulu ve vápně na Páju Štefana se kopal pokutový kop – k tomu se postavil Tomáš Hrubý a bezpečně proměnil – stav 4:1… naivně jsem si myslel, že toto nás nakopne a budeme se chtít porvat o výsledek, ale hned z protiútoku v 50.minutě a následné šance kopali pokutový kop hosté a také proměnili – stav 5:1…toto byl asi poslední hřebíček do rakve…domácí hráči si dělali na hřišti co chtěli a když se k tomu přidají totální individuální chyby našich hráčů, tak skóre na domácí straně jen přibývalo…do hlavy se mi začal vracet loňský zápas ve Lhotě p/L…takže v 53.minutě – stav 6:1, v 55.minutě – stav 7:1, v 80.minutě – stav 8:1…toť konečné skóre…nechápu  naše hráče, já být za tohoto skóre na hřišti, tak když už nic, tak by to aspoň domácí hráči pocítili, že je soupeř na hřišti a né to co předvádíme my za balet…fakt to už nebudu komentovat…zasloužené vítězství domácích, kteří nás předčili ve všech směrech a uštědřili nám debakl!!!

Co říci závěrem k utkání – v podstatě se chci omluvit našim fanouškům, že vážili takovou cestu a viděli z naší strany tuto parodii na fotbal…

 Trénink : úterý a čtvrtek od 18hod

Další domácí zápas sehrajeme v sobotu na našem hřišti s mužstvem Roudnice B od 17hod – sraz na toto utkání je ve 16hod na našem hřišti – před tímto utkáním sehrají mistrovská utkání naši mladší žáčkové a mladší, starší přípravka