Miniturnaj ml. elévů Hr.Králové (hř. Háječek) 30.4.2015

6. 5. 2016

REFERÁT : LÁĎA KLOUZEK

Jiskra Prasek - FC Hradec C         13 : 0   ( 6 : 0 )
V prvním zápase naši borci začali s velkou chutí.Bojovali ,kombinovali a předváděli krásné fotbalové akce s výbornou koncovkou.Konečné skóre odpovídá průběhu celého zápasu.
Střelci:Veselý Vojta  10
               Solár Míša  2
               Pražák Domča 1

Jiskra Prasek -FC Hradec D           18 : 0   ( 7 : 0 )
I ve druhém utkání jsme jasně dominovali.Naši hráči dostali pokyny ,aby se místo výborné střelby z prvního zápasu zkusili prosadit  kombinací.Tento úkol splnili do puntíku.Když největší aplaus sklidil gól malé Nelči Bencsikové.
Střelci:Pražák Domča  6
                Veselý Vojta  4
                Solár Míša  3
                Pražák Táda  3
                Klouzek Honzík  1
                Bencsiková Nelča  1

Na Háječku za A mužstvo nastoupili:Matěj Gloza,Adam Ledvinka,Nelča Bencsiková,Táda a Domča Pražákovi,Vojta Veselý,Míša Solár,Honzik Klouzek

Poděkování všem hráčům,rodičům a fanouškům za skvělé fotbalové dopoledne.

REFERÁT : VOJTA VYHLEĎAL

Tj Jiskra Prasek : FC Hradec Králové D 15:4 (poločas: 6:2)

střelci: Patrik Chlíbek 11, Tomáš Gráf 3, Filip Tomášek 1

V tomto utkání jsme předvedli parádní výkon a zaslouženě jsme vyhráli. Po celý zápas jsme skvěle kombinovali a vytvořili si spoustu momentů ke změně skóre. Musím pochválit naše nejmenší za parádně zvládnutý zápas směrem dozadu. Výborně jsme bránili a Patrikovi spadlo do branky vše, do čeho kopnul.

Tj Jiskra Prasek : FC Hradec Králové C 10:7 (poločas 5:1)

střelci: Patrik Chlíbek 7, Tomáš Gráf 3

Ve druhém zápase nás soupeř trápil o něco víc než v tom prvním. První poločas vše šlapalo tak jak má. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a hráli jsme pohodový fotbal. V tom druhém přišel asi tří minutový zkrat našich hráčů a soupeři se podařilo vyrovnat na 7:7. Na konci zápasu naši borci opět zabrali a dotáhli zápas do vítězného konce.

Závěrem bych poděkoval našim fanouškům za podporu a hlasité fandění. Opět se uvidíme v sobotu 7.5. na Praseckém hřišti , kde odehrajeme další turnaj.