Miniturnaj ml. elévů Libčany 16.4. - referát A týmu

20. 4. 2016

Do prvního jarního utkání jsme nastoupily na hřišti v Libčanech proti Lhotě p/L.DO zápasu jsme vstoupili jako tým který je poprvé na hřišti a neví co má hrát i proto jsme po poločase prohrávali 4:2.Po rušné přestávce se naši borci probrali ze zimního spánku a ukázali fanouškům že fotbal hrát umí a zápas dotáhli do vítězného konce a tak konečný stav utkání byl 9:4 pro náš tým.

Vstřelené branky :
Veselý Vojtěch-5
Pražák Tadeáš-3
Reif Marek-1

Do druhého utkání jsme nastoupili proti domácím Libčanům.Celý zápas jsme měli mírnou převahu a i proto jsme po poločase vedli 2:0.Ve druhém poločase jsme přidali ještě dvě branky a asi dalších patnáct šancí jsme neproměnili.Soupeři se ke konci zápasu podařilo vstřelit branku a tím korigovat stav utkání na konečných 4:1 pro náš tým.V tomto utkání vsítil všechny naše branky ostrostřelec Vojta Veselý.Nejlepším hráčem z našich borců byl Mára Reif za svojí bojovnost.