Miniturnaj ml. elévů Nový Hr.Králové 7.6.2016

9. 6. 2016

Jiskra Prasek A  -  Nový Hr.Králové    4  :  5       (  3  :  3 )

Naše první jarní porážka se zrodila po pěti gólech  z přímých kopů,které domácí rozhodčí laik nařizoval pouze na jednu stranu.Svoji nespokojenost s rozhodováním zápasu dali najevo zejména diváci.Kluci se s nepřízní osudu statečně rvali a poslední gól obdrželi bohužel v poslední minutě.Na této porážce je pozitivní ,že kluky vyhecovala do dalšího zápasu.
Sřelci : Domča Pražák   2
               Vojta Veselý  1
                Míša Solár  1

Jiskra Prasek  A  -  Vysoká    8 : 5          (  3 : 2 )

V druhém  utkání na nás nabuzení svěřenci trenéra Drábka  vlétli a brzy vedli 2 : 0.Ale naši borci se oklepali a do přestávky skóre otočili .Druhý poločas byl již v naší režii .Za zmínku stojí akce Jury Chlumeckého ,který rozdával gólové přihrávky jak starý mazák.
Střelci:Vojta Veselý  5
          Domča Pražák  3

Na tomto turnaji si moc nezahráli menší fotbalisté ,protože oba soupeři byli opravdu výborní.I proto odehrají př.zápas minielévů   již ve čtvrtek 9.6.2016 ve Skřivanech s místním Slavojem.