Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj ml. elévů Prasek 23.4.

28. 4. 2016

REFERÁT LÁDI KLOUZKA

Miniturnaj ml. elévů Prasek 23.4.2016 A tým

Jiskra Prasek - Slavia Hradec Králové   4:2
V prvním zápase na domácím hrišti jsme přivítali výborného soupeře hradeckou Slavii.Naši borci si opět představovali ,že se soupeř porazí sám.Nastoupili bez nasazení ,důrazu a hlavně fotbalovosti. První procitnutí přišlo po nekompromisně zakončeném pokutovém kopu soupeře 0:1.Tento okamžik naše ospalé chlapce a děvčata nastartoval.Naše mašinka Jiskra se rozjela,byli jsme všude první,vyhrávali osobní souboje a tím přišli i šance.Ty jsme nakonec proměnili ve čtyři krásné branky.Soupeř korigoval až v závěru a naši se mohli věnovat děkovačce. 
Branky:Pražák Domča 2
                Veselý Vojta 2

Jiskra Prasek-Třebechovice  10:1
V pohodovém tempu jsme dokráčeli k dvoucifernému vítězství.Za zmínku stojí premiérové trefy obránce Matěje Knytla(prosadil se tvrdou střelou k tyči) a  golmánka Honzíka Klouzka(ten vymetl levou šibenici z pokutového kopu).
Střelci:Veselý Vojta 4
               Pražák Domča 2
               Pražák Táda 2
               Knytl Matěj 1
               Klouzek Jenda 1 z pen.

Jiskra Prasek A -Jiskra Prasek B    6:2
Toto mistrovské utkání připomínalo spíše přátelské.Všichni se znají ,trénují spolu ,takže spíše takové bago.Vyjímkou byly souboje Páťi Chlíbka s Vojtou Veselým,kteří si opravdu nic nedarovali.Naše A mužstvo vstřelilo šest kousků a zvítězilo. A ještě jedna premierová trefa Adámka Ledvinky(prosadil se z dorážky).V tomto zápase byl ještě vidět Tomík Hrubý (dostal za úkol vše nafotografovat),který se kvůli lepším záběrům pohyboval přímo mezi aktéry na hřišti.
Střelci:Veselý Vojta 2
                Solár Míša 2
                Pražák Domča 1
                Ledvinka Adámek 1


A mužstvo reprezentovali:Honzik Klouzek,Táda a Domča Pražákovi,Vojta Veselý,Míša Solár,Matěj Knytl,AdámekLedvinka,JuraChlumecký,Nelča         Bencsiková


Opět musíme poděkovat fanouškům a rodičům za vytvoření výborné fotbalové atmosféry.A ještě jedno velké poděkovaní klukům za přípravu našeho zeléného pažitu.

 

REFERÁT VOJTY VYHLEĎALA

 

Miniturnaj ml. elévů Prasek 23.4.2016 B tým

Tj Jiskra Prasek - Třebechovice 9:0 (poločas: 5:0)

Střelci: Patrik Chlíbek 4, Stela Bencziková 2, Jakub Pokorný 2, Tomáš Gráf 1

Do prvního domácí utkání v jarní části jsme vstoupili velmi dobrým výkonem celého mužstva a nasázeli soupeři z Třebechovic 9 branek. Největším střeleckým podílem na výhře domácích se zasloužil Patrik Chlíbek, který rozvlnil síť soupeře 4x. Za toto utkání si zaslouží pochvalu celý tým, který šlapal jak hodinky. Dobře jsme napadali, kombinovali a vytvářeli si touto hrou spoustu střelecký příležitostí. Je škoda, že se nepovedlo skórovat některému z mladších hráčů,když nejvíce příležitostí na změnu skóre měl Lukáš Stránský kterému se však nepovedlo ani jednou trefit branku soupeře a připsat si tak zásah v tomto utkání. Velkou pochvalu zaslouží obrana a brankář domácích, kteří nedovolili soupeři ani jedinkrát měnit skóre.

 

 

Tj Jiskra Prasek - Slávia HK 3:6 (poločas 2:4)

Střelci: Patrik Chlíbek 3

Do druhého utkání se Slávií HK jsme nenastoupili zrovna chvalně. Už ve 2. minutě jsme prohrávali 3:0 a do konce zápasu se nám nepodařilo soupeře dotáhnout. Musíme přiznat, že náš soupeř předváděl o něco kvalitnější hru jak směrem dopředu tak i dozadu a zaslouženě zvítězil.

Nicméně jsem rád za bojovný výkon našeho týmu, který se po celý zápas snažil zvrátit výsledek.