Miniturnaj ml. elévů Prasek 7.5.2016

11. 5. 2016

Jiskra Prasek A  - Třebeš C   10 : 2  ( 3 : 0 )
Do tohoto turnaje jsme nastoupili bez pilíře zadních řad Domči Pražáka (zranění kolene).V prvním utkání se domácí  borci rozjížděli pomaleji, ale postupem času se kombinací  propracovali k dvoucifernému výsledku.Za zmínku stojí šest gólů kanonýra Vojty Veselého z postu levého obránce a dva góĺy soupeře ,které jsme soupeři prakticky darovali.
Střelci:Vojta Veselý   6
           Míša Solár  3
           Táda Pražák  1

Jiskra Prasek A - Třebeš  dívky      4 : 4  ( 1 : 1 )
V druhém utkání  turnaje jsme narazili na o rok starší a výborně technicky vybavené hráčky. Největší problém naší obraně vytvářela hostující kapitánka č. 5 (autorka 4 gólů).Ale postupně .V prvním poločase  se děvčata ujala vedení 0:1.Naši chtěli rychle ztrátu dohnat, ale vyrovnávací branka padla až v poslední minutě prvního poločasu.Po přestávce naši nabuzení hráči  na soupeřky doslova vlétli a po chvilce jsme vedli 4:1.Děvčata  se ale nevzdala a pomaličku  ztrátu doháněla ,až na konečných 4:4.Hrál se výborný fotbal (fotbalovost,nasazení i tvrdost v rámci fair play), který přítomní diváci ocenili závěrečným potleskem.
Střelci:Vojta Veselý  3
           Míša Solár  1

Fotbalem se bavili:Honzík Klouzek,Táda Pražák,Vojta Veselý ,Míša Solár,Matěj Knytl,Jura Chlumecký,Matěj Gloza,Nelča Bencsiková, Vaneska Kubíková

Už se těšíme na příští turnaj ,který se koná opět v Prasku.Zveme všechny fanoušky ,rodiče a příznivce prasecké kopané.