Miniturnaj ml. elévů Probluz 21.5.2016

25. 5. 2016

Další mistrovský turnaj jsme sehráli na skvěle připraveném hřišti v Probluzi. Za slunečného počasí a hojné divácké kulisy (přijeli se podívat i někteří chlapci z  mužstva mužů Jiskry)jsme narazili na výborné mužstva domácích a Dohalic.

Jiskra  Prasek  A  -  Probluz       7 :  3      ( 3 : 2 )
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách jsme rozhodli ,až ve druhém poločase.První poločas se nepovedl našemu golmánkovi Honzíkovi, kterému
evidentně nesedí dopolední časy .O přestávce se probudil a po zbytek turnaje byl již oporou.Ve druhém poločase jsme vstřelili branky po pěkných akcích a zaslouženě zvítězili.

Střelci :Vojta Veselý  4
            Táda Pražák  2
            Mára Reif      1

Jiskra  Prasek  A   -   Dohalice        4 :  2        ( 2 : 2 )
Jako v prvním zápase se ujímáme vedení 2:0 ,ale opět ho ztrácíme  a poločas končí zaslouženou remízou.Dohalice předvádějí úplně jiný fotbal než v posledním vzájemném zápase,Jejich rychlá a důrazná hra nás překvapila.O poločase chlapcům  a děvčatům vysvětlujeme ,že se soupeř sám neporazí a bez větší bojovnosti to nepůjde.Vyrovnaný souboj rozhodl kanonýr Vojta a velké šance soupeře vyřešil naš probuzený gólmánek Honzík.Pochvalu ještě zaslouží skvěle hrající obránci Táda  a Domča Pražákovi.

Sřelci:Vojta Veselý 4

Na Probluzi se v dresu proběhli:J.Klouzek,T.a D.Pražákovi,V.Veselý,M.Knytl,J.Chlumecký,M.a N.Reifovi,V.Kubíková,M.Solár,N.Bencsiková