Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj ml.elévů Prasek 14.5.2015

18. 5. 2016

Na tento turnaj byly jisté pouze tři týmy-Prasek A ,Prasek B a Roudnice.Poté byly osloveny Nový Hradec Králové a Vysoká.Po údajném odřeknutí těchto týmů byl návrh doplnit trojici o Prasek C(což by bylo velice komplikované).Tato zapeklitá situace se vyřešila po několika telefonátech na poslední chvíli.Ozval se trenér Vysoké p. Drábek  a potvrdil s nadšením účast na turnaji v Prasku(prvotní nabídka účasti se k němu vůbec nedostala)


Jiskra Prasek A  -  Roudnice       4 : 0      ( 2: 0 )
 
V předzápasovém rozhovoru roudničtí přiznali ,že po očku sledují naše výsledky a že se těší na tento souboj.Naši malí fotbalisté předvedli koncentrovaný výkon .Precizní obrana a bezchybný gólmanek byl základ k cennému vítězství.
Střelci:Vojta Veselý 2
           Domča Pražák 2

Jiskra Prasek A  - Vysoká              3 : 3      ( 1 :0 )
Opět zápas vysoké úrovně.I když jsme vedli již 3: 0 a zápas končí remízou ,zapojujeme do hry i naše nejmenší hráče .Právě výkony Jury Chlumeckého a Nelči Bencsikové byly v tomto zápase ozdobou a jejich výkonnost stoupá každým zápasem.
Střelci:Vojta Veselý 2
           Táda Pražák 

Za A mužstvo nastoupili:Honzík Klouzek,Táda a Domča Pražákovi,Vojta Veselý, Míša Solár,Jura Chlumecký,Nelča Bencsiková,Adámek LedvinkaOpět poděkování hráčům a fanouškům za skvělé výkony.
Jsme moc rádi ,že jsme se mohli podílet na  fotbalovém odpoledni v Prasku.