Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Hlušice 30.10.2016

2. 11. 2016
Poslední mistrovský turnaj jsme odehráli za studeného a větrného počasí v Hlušicích (Myštěves A , B ). Stále nám chyběla Stelča Bencsiková (zranění). Náš tým chtěl potvrdit formu z posledních zápasů (7 utkání-pouze 1 prohra).Před zápasy jsem špásoval , jestli kluci nejsou po sobotní rozlučce unavení(kofola tekla proudem a brambůrky nestačili  smažit) , ale kluci mně odpověděli výkony na hřišti. V kabině jsme si ještě zdůraznili , že nebudeme koukat na soupeře , ale budeme se soustředit na náš výkon .


Jiskra Prasek  -  Myštěves  B                  4  :  3      (  2  :  1  ) 
Naprosto vyrovnané utkání . Soupeře jsme zlomili , až dvě minuty před koncem rozdílovou brankou. Všichni kluci makali na doraz a za tento výborný kolektivní výkon byli odměněni vítězstvím. 

Střelci : Honzík Klouzek   3
             Lukyn Grusman  1


Jiskra Prasek  -  Myštěves  A                    8  :  2        ( 4  :  1  )
Od první minuty šlapala Jiskra , jako dobře namazaný stroj. Náš důraz , pokusy o kombinaci a střelba vedla k postupnému navyšování skore. Co málo propadlo , pochytal dnes spolehlivě chytající Vojta Kofránek. Pochvalu zaslouží celý kolektiv, i když dvě jména bych přece jen vyzdvihl.Jsou to borci s čísly 13 a 8 . Číslo 13 pro naše fanoušky  známý Míša Solár  na tomto turnaji jezdil jak na neviditelné motorce. Co tento klučík naběhal je až neuvěřitelné a po přesunu z útoku do obrany roste zápas od zápasu.  Číslo 8 , kanonýr týmu a srdcař  Honzík Klouzek , který za rozhodnutého stavu neúnavně připravoval brankové příležitosti pro své spoluhráče. Na konci druhá děkovačka rozehřála všechny zmrzlé přítomné fanoušky našeho týmu.

Střelci:Honzík Klouzek           3
               Lukyn Grusman      2
               Míša Solár              2
               Tom Gráf                1


Za Jiskru  nastoupili:Vojta Kofránek,Mára Čížek,Fíja Tomášek,Tom Gráf,Jura Chlumecký,Míša Solár ,Lukyn Stránský,Honzík Klouzek,Lukyn Grusman, Maty Ardelán a Adámek Tobolka.

Velké poděkování patří našim fanouškům , kteří nám vytvořili prakticky domácí prostředí. 

Je škoda , že podzimní část končí , když naši borci předváděli výborné výkony. Po menší pauze se zúčastníme halového turnaje  v Předměřicích 26.11.2016. Na těchto stránkách se ještě objeví souhrn celého podzimu mladších elévů.