Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Hlušice 30.4.2017

2. 5. 2017

Po propršeném týdnu, kdy nám počasí nedovolilo ani jeden trénink,  jsme vyrazili do Hlušic a doufali , že se počasí umoudří. Kádr A mužstva byl komletní , ale v B mužstvu se nahromadily omluvenky a tak pro tento turnaj béčko posílili Lukyn Grusman a Míša Solár.

Jiskra Prasek A  -  RMSK B Hlušice       18 :  1      (  8  :  0 )
V tomto zápase existovalo pouze jedno mužstvo . Naši hráči si s chutí zastříleli a zakombinovali. O poločasové přestávce jsme se domluvili , že se do střelecké listiny zápíší všichni. Proto nastala změna na brankářském postu , kdy do útoku vyrazil Vojta Kofránek a v bráně ho zastoupil Tom Gráf.
Střelci : Honzík Klouzek           4
               Táda Jančí                3
               Ondra Cudrák           3
               Vojta Kofránek          2
               Stelča Bencsiková     2
               Maty Ardelán            2
               Tom Gráf                   2

Jiskra Prasek A  -  Předměřice/Loko HK     6  :  3     (  4  :  2  )
Na toto utkání jsem se těšil , protože podzimní měření sil skončilo remízou a zápas na halovém turnaji skončil naší těsnou porážkou. Tento soupeř patří mezi přední týmy okresního přeboru ml.elévů a jsem moc rád , že se s takovými týmy můžeme měřit. V tomto zápase naši borci zapomněli na minulý týden a od první minuty se hrál výborný fotbal. Hodně důrazu, osobních soubojů, kdy žadný míč si nikdo nedovolil vypustit. Výborní byli oba gólmánci, kteří své týmy několikrát podrželi. Celý náš kolektiv zaslouží velkou pochvalu, protože se hrálo opravdu nadoraz. Toto utkání nakonec rozhodla naše důraznější koncovka.
Střelci : Honzík Klouzek      5
            Ondra Cudrák         1

Jiskra Prasek A : Vojta Kofránek,Tom Gráf,Stelča Bencsiková,Ondra Cudrák,Táda Jančí, Maty Ardelán,HonzíkKlouzek

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu. Do týmu výborně zapadli Táda Jančí a Ondra Cudrák. Děkuji naším fanouškům za hlasitou podporu a tímto bych je chtěl pozvat na sobotní turnaj, kdy od 12 00 hod. přivítáme na našem stadionu věhlasného soupeře FC HK C a FC HK D.