Miniturnaj mladších elévů - Hr.Králové 8.10.2016

10. 10. 2016

Na turnaji v Kuklenách jsme postrádali Stelču Bencsikovou hrajicí minulé turnaje ve fantastické formě (zlomenina malíčku , neúčast bude trvat asi měsíc).Proto jsme na soupeře nastoupili nečekaně s Míšou Solárem na postu obránce.

Jiskra Prasek  -  Olympia Hradec Králové      6 : 2         ( 2 : 1 )
Od první minuty se borci v modrobílých dresech do soupeře zakusují , jsme všude první, důraznější a z toho plynou i naše šance.Dvě proměňujeme , vedeme 2:0 a nepovedené začátky jsou minulostí.Za tohoto stavu nastala podivná situace.Hráč z Kuklen si hodil aut sám pro sebe ,vyjel s míčem a nekompromisně zakončil 1:2!!!!!.Po minutové debatě rozhodčí branku uznal.Kluky tato situace zdravě nastartovala, druhý poločas byl již pouze v naší režii.

Střelci:Honzík Klouzek   5
          Lukyn Grusman  1

Jiskra Prasek  -  Vysoká           4 : 1           ( 3 : 0 )
I ve druhém utkání předvádíme soustředěný výkon s minimem chyb a když už nějaká chybička vyplyne ze hry kluci ji dokáží napravit.Střílíme krásné branky  a vítězíme. Kluci si mohou  vychutnat druhou děkovačku.

Střelci:Honzík Klouzek        2
               Lukyn Grusman   1
               Míša Solár           1

Velkou radost mám ,že dnes nebylo poznat  ,když jsme střídali.Každý si to poctivě odmakal a plnil stanovené pokyny.
Udělám vyjímku a pochválím hráče individuálně.
Dnes se v Kuklenách představili:

Vojta Kofránek - chytajicí famózně ,  bez jediné chybičky
Tom Gráf -pilíř obrany, ke gólu mu chyběl asi 1 cm
Míša Solár - dnes kapitán , vyšperkoval svůj výkon střelou skoro z půlky pod břevno
Honzík Klouzek - dnešní bilance 7 gólů - 2 zápasy  -střelecký tahoun mužstva
 Lukyn Grusman-levé křidélko z jehož ostré levačky se dva balony třepotaly v síti
 Fíja Tomášek-nekompromisní obránce, který nevypustil žádný souboj
 Jura Chlumecký-dnes pocítil, že fotbal bolí, přesto bojoval jako lev
 Maty Ardelán- tvrdost a bojovnost jsou přednosti borce s č.15
 Lukyn Stránský -smíšek týmu, bojoval a dřel pro tým
 Áda Tobolka - benjamínek týmu, z jeho kliček se o hlavu větším soupeřům ještě teď motá hlava