Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Hradec Králové 28.5.2017

31. 5. 2017

K poslednímu mistrovskému turnaji jsme zajížděli na horkou půdu hradecké Olympie. Z předchozích zápasů bylo jasné , že nás čeká velmi kvalitní soupeř. Horké počasí bylo vhodné spíše pro diváky než pro naše borce. Voda ve vědru bylo pro naše hráče velké zpestření. Pro nemoc nám chyběl Míša Solár.

Jiskra Prasek A   -  Olympia HK  A              5 :  7          ( 1  : 4 )
Na začátku utkání se ujímáme vedení , když naši akci zakončil tvrdou střelou náš kanonýr Honzík. Soupeř se tímto gólem probudil a čtyřmi góly skóre do půli otočil. V poli vyrovnané utkání - nikoli skóre. Do druhého poločasu jsme šli zkusit s tímto nepříznivým vývojem něco udělat. Naši borci napadali , byli důrazní a z toho se rodily šance. Po dvou našich trefách jsme snížili na 3:4. Poté opět soupeř šťastnými brankami odskočil na 3:7 , ale my nesložili zbraně a bojovali . Podařilo se nám snížit na konečných 5:7. Velmi si cením, že i za nepříznivého stavu mužstvo šlapalo na 120% , zápas nevzdalo a bojovalo , až do závěrečného hvizdu. I přes porážku ( teprve druhá jarní)  jsem mužstvo pochválil.
Střelci : Honzík Klouzek       3
             Maty Ardelán          1
             Onra Cudrák           1

Jiskra Prasek A  -  Olympia HK   B              10  :  4        (  7 : 3  ) 
Opět velice kvalitní soupeř , který fotbalově zlobil. Zpřesnili jsme koncovku, když náš kanonýr Honzík se proměnil v nahrávače a jeho parťák v útoku Táda zkušeně šance proměňoval. Za zmínku stojí hattrick Ondry z postu obránce. Podle předváděné hry obou mužstev je výsledek  pro domácí béčko asi krutý.
Střelci : Táda Jančí           4
               Ondra Cudrák      3
               Lukyn Grusman   2
               Honzík Klouzek     1

Jiskra A : Vojta Kofránek,Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Ondra Cudrák,Honzík Klouzek,Táda Jančí,Maty Ardelán,
                   Lukyn Grusman

Výborný výkon celého mužstva, výborný soupeř , výborný fotbal !!! Děkuji za hlasitou podporu našim fanouškům.Sezonu si prodloužíme účastí na celodenním turnaji SOKOL CUP v Roudnici  10.6.2017. A poté 24.6.2017 oslavíme 40 let Jiskry zápasem děti vs. rodiče a zhodnotíme sezónu.