Miniturnaj mladších elévů - Lhota pod Libčany 4.9.

27. 9. 2016

Jiskra Prasek   -  Lhota pod Libčany                 5  :  5             (  0 : 2 )
Na miniaturním hřišti jsme v prvním mistrovském zápase nastoupili proti domácím borcům.Náš tým od začátku nepředváděl fotbal  kterým se představil ve vítězné generálce proti Myštěvsi (7:6).U každého balónu jsme byli druzí,chyběla bojovnost a když jsme se dostali do zakončení tak jsme netrefili zařízení.Domácí branku trefovali a tak zaslouženě vedli po první půli 2:0.Ve druhé půli jsme pokračovali v rozpačitém výkonu.Vstřelit branku ze hry byl velký problém.Nakonec čtyři branky jsme vstřelili z přímých kopů.S konečnou remízou musíme být spokojení ,protože naše hra nebyla optimální.

Střelci:Honzik Klouzek   4
               Míša  Solár     1

Jiskra  Prasek  -   Roudnice                16 :  3              (  8  :  0 )
Ve druhém utkání nás soupeř moc neproveřil.Velký prostor dostali naši nejmenší a zapsali se i do střeleckých listin.Spokojení jsme s výhrou ,ale herně se v příštích zápasech musíme zlepšit.Premierové trefy v praseckém dresu zaznamenala posila z Kosiček  Lukyn Grusman.

Evička Veselá         1

Spokojení jsme,že jsme neprohráli .V příštích turnajích se pokusíme zlepšit herní projev.Velký dík za podporu našim fanouškům.

Ve Lhotě p.L. reprezentovali Jiskru kromě střelců branek ještě Vojta Kofránek,Matěj Šmidrkal,Marek Čížek,Ondra Ducký.