Miniturnaj mladších elévů - Lovčice 18.9.2016

29. 9. 2016

Před turnajem jsem měl velké vrásky ,neboť jsme odjížděli bez obrany(chyběli Tom Gráf,Jura Chlumecký,Mára Čížek,Fíja Tomášek) a opět bez Míši Solára (který nastupuje za st. elévy).Cíl byl urvat alespoń jedno vítězství .V praseckém dresu se představil nováček Maty Ardelán z Lodína.

Jiskra Prasek  -  Nepolisy     6 : 4     (  1 : 3 )
Třetí turnaj ,třetí prospaný první poločas.Doufám ,že další domácí turnaj  ( začátek 13 30 hod .) už bude lepší.O přestávce tým burcujeme ještě k větší aktivitě, důrazu a hlavně ke střelbě.Střelbu si vzal nakonec nejvíc k srdci Honzik Klouzek autor všech šesti gólů.Pochvalu zaslouží všichni,že tento zápas nezabalili a bojovali i za nepříznívého skóre.Abych nezapomněl, tento zápas byl i velký fanouškovský souboj (maminky z obou týmů se překonávaly).

Střelci: Honzik Klouzek  6

Jiskra Prasek  -  Lovčice      4 : 5         ( 3 : 2 )
Druhý zápas jsme odstartovali raketově   3. minuta  a 3:0 Jiskra vede.Poté nastoupili naši pindíci ke sbírání fotbalových zkušeností.Naši malinkatí fotbalisté předvedli super výkony ,takže nás konečná těsná prohra ani moc nemrzela.

Střelci:Honzik Klouzek         2
               Lukyn Stránský    1
               Evička Veselá       1

Za Jiskru nastoupili:Vojta Kofránek,Stelča a Nelča Bencsikovi,Áda Tobolka ,Matěj Šmidrkal,Lukyn Stránský,Matyáš Ardelán,Honzik Klouzek,Lukyn
                                            Grusman,Evička Veselá,Ondra Ducký.

Ještě pozvánka na příští  turnaj,který se koná v Prasku 1.10 2016  od 13 30 hod .Přij´dte naše fotbalové pindíky povzbudit.