Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Nepolisy 16.4.2017

18. 4. 2017

V nedělním aprílovém počasí jsme vyrazili k dalším mistrovským zápasům s týmy domácích Nepolis a Lovčic. Počasí si s námi opravdu hrálo, protože během dvou hodin jsme zažili sluníčko, vítr, déšť a dokonce i kroupy. V našem mužstvu se objevila další posila - Ondřej Cudrák  (tímto mu přeji mnoho gólů a fotbalové radosti v našich barvách). Naši fanoušci jistě zbystří u příjmení Cudrák. Ano je to syn legendárního záložníka Vláďi Cudráka, který zářil v minulých letech v dresu naší Jiskry. V naší sestavě chyběla Stelča Bencsiková.

Jiskra Prasek A  -  Lovčice           14  :  1      ( 6  :  1 )
V pohodovém tempu jsme dokráčeli k dvoucifernému vítězství , když jsme si stačili  vyzkoušet rozehrávku přes gólmánka a zatažení balonu do rohu s následným centrem. Našich čtrnáct branek jsme rozložili mezi šest střelců, což dříve nebývalo. Za zmínku stojí premiérové branky Tády Jančí a Ondry Cudráka.
Střelci : Tom Gráf              3
               Míša Solár            3
               Lukyn Grusman  3
               Ondra  Cudrák     2
               Honzík Klouzek    2
               Táda Jančí            1

Jiskra Prasek A  -  Nepolisy         6  :  1       (  1  :  0  )
Proti kvalitnímu týmu domácích jsme se prosazovali bojovností  a náznaky kombinace. Našich asi dvacet střel pochytal výborný domácí gólmánek , když nestačil pouze na jedinou střelu z kopačky  Honzíka. Domácí borci hrozili dlouhými výhozy gólmana a následnými brejky. Tyto brejky řešili s přehledem naši obránci  Míša, Ondra, Tom a  gólman Vojta. O přestávce jsme jsme si řekli , že budeme trpělivě pokračovat v naší hře a výsledek se dostaví. Jenže od úvodního hvizdu druhého poločasu kluci vlétli na soupeře jako uragán. Všude byli první , vycházela nám i koncovka, když na soupeře platily přízemní střely k tyči. Soupeř korigoval již za rozhodnutého stavu po rohovém kopu po naší chybičce.
Střelci : Honzík Klouzek       2
               Tom Gráf              2
               Míša Solár            1
               Táda Jančí            1
 
Jiskra Prasek A : Vojta Kofránek,Tom Gráf,Míša Solár,Ondra Cudrák,Maty Ardelán,Lukyn Grusman, Táda Jančí,Honzík Klouzek
            
Na turnaji chybělo snad jen lepší počasí. Výborný kolektivní výkon celého mužstva, které se prakticky nedopouštělo hrubých chyb. Drobné chybičky kluci stačili napravit.
Už se těšíme na další domácí turnaj v sobotu 22.4.2017, kde hostíme týmy z Vysoké a Třebechovic.