Miniturnaj mladších elévů - Prasek 1.10.2016

6. 10. 2016

Poprvé v sezoně jsme nastoupili v kompletní sezoně ( i s Míšou Solárem).Na náš stadion dorazily dva velice kvalitní týmy -Slavia Hr.Králové a Loko Hr.Králové/Předměřice.

Jiskra Prasek  -   Slavia Hradec Králové       1 :  6             (   0 :  2  )
Konečný  výsledek je z mého pohledu krutý ,i když musím uznat ,že soupeř byl lepší.Opět jsme prospali začátek  a první poločasy na turnajích se nám opravdu nedaří.Po poločasové bouřce se náš tým probouzí a střílíme branku na 1:2 a jsme ve hře.Bohužel náš návrat do zápasu srazily individuální chyby ,které soupeř okamžitě potrestal.

Střelci: Míša Solár    1

Jiskra Prasek - Loko Hradec Králové/Předměřice           6 : 6      ( 2 : 2 )
V zápase jsme prohrávali 0:2 , ale podařil se nám neskutečný obrat z 0:2 na 6:2.Už to vypadalo na naše vítězství,ale houževnatý soupeř utkání nevzdal a ztrátu v závěru dohnal na konečnou remízu.Právě tyto vyrovnané zápasy dávají našim hráčům nejvíc.Svoji první branku zaznamenal bojovník týmu Matyáš Ardelán.

Střelci:Honzík Klouzek             3
               Maty Ardelán            1
               Lukyn Grusman         1
               Míša Solár                 1

Na domácím pažitu hráli:Vojta Kofránek,Tom Gráf,Mára Čížek,Jura Chlumecký,Stelča Bencsiková,Maty Ardelán,Lukyn Grusman,Míša Solár
                                                      Honzík Klouzek

Příští turnaj zajíždíme do Kuklen na Olympii,kde se utkáme s velice kvalitními týmy hradecké Olympie a Vysokou.