Miniturnaj mladších elévů - Prasek 15.10.2016

21. 10. 2016

Na tomto turnaji jsem byl zvědavý ,jestli kluci potvrdí formu z hradecké Olympie .Ve stejné sestavě jsme se utkali s mužstvy Probluze a Dohalic.

Jiskra Prasek - Probluz        3  :  5         (   2  : 1  )
Náš start do zápasu byl raketový 5.minuta vedeme 2:0,ale místo navýšení skore začínáme chybovat.Soupeř chybu využil těsně před přestávkou a snižuje na rozdíl jednoho gólu.O přestávce jsem kluky nabádal ,že jestli budou takto pokračovat můžeme prohrát 2:5!!!!.Jejich nesoustředěnost a vtípky ,že se nemůže nic stát nevěstilo nic dobrého.Do druhého poločasu nastoupila naše základní čtyřka (nechci jmenovat) jako  mistři světa.Obrovské kiksy nás staly vítězství.Po závěrečném hvizdu jsem nevěřil ,že tento zápas můžeme prohrát.

Střelci:Honzík Klouzek    2
               Míša Solár       1

Jiskra Prasek  -  Dohalice       15  :  0     (  5  :  0 )
Do druhého zapásu jsem naši obvyklou zakládní čtyřku nechal sedět a šanci od první minuty dostali kluci z lavičky .Ty se do soupeře zakusují a po pěkných akcích v poločase vedeme 5 : 0. V prvním poločase zazářili zejmena Fíja Tomášek,Mára Čížek, Lukyn Stránský a Adámek Tobolka.Za zmínku stojí ještě premiérová trefa  našeho gólmánka Vojty Kofránka z přímého kopu.Do druhého poločasu pouštím  všechny hráče a soupeře jasně porážíme.Musím podotknout ,abych kluky z prvního zápasu jenom nekritizoval, že mezi dnešními soupeři byl obrovský rozdíl.

Míša Solár             1

Kromě střelců za Jiskru ještě nastoupili Maty Ardelán,Tom Gráf a Mára Číže, Jura Chlumecký