Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Prasek 20.5.2017

22. 5. 2017

Za větrného a chladného počasí jsme přivítali mužstva Probluze a Dohalic. V našem A týmu chyběly dvě opory v obraně Stelča a v útoku Honzík.

Jiskra Prasek A  -  Dohalice       7 : 2      (  5 :  1  )
V prvním poločase naši borci na soupeře vlétli a po pěkných akcích jsme si vybudovali dostatečný náskok. S tímto úsekem zápasu jsem byl naprosto spokojen. Důrazná hra, rozehrávka i koncovka se nám dařila a byla radost toto sledovat. Jenže druhá půle byla o něčem jiném. Naši se přizpůsobili soupeři a byla z toho klasická "holomajzna". Vrcholem byl druhý gól v naší síti. Tuto situaci podrobně rozepíši, protože toto dlouho neuvidíme. Soupeřovi utočníci minimálně 10m od naší branky a bez zájmu o hru. Gólmánek Vojta zbrkle rozehrává na Toma, který ani neví , že na něho jde balón a od jeho paty se odráží míč za brankovou čáru. Jinak naprosto zasloužené vítězství. 
Střelci : Ondra Cudrák     3
               Maty Ardelán       2
               Míša Solár            1
               Lukyn Grusman  1

Jiskra Prasek A - Probluz         2  :  2     (  2  :  1 )
Vyrovnané utkání , kdy první půli jsme byli lepší my a druhou soupeř. Náš protivník na nás vyrukoval s důraznou, ale férovou hrou. Tento důraz nám dělal velké problémy. Druhou půli nás soupeř zatlačil, ale víc než na vyrovnání to nestačilo.Naši hráči byli po zápase zklamaní, neboť  touto remízou přišli o kofolové prémie.
Střelci : Ondra Cudrák      1
           Tom Gráf               1

Jiskra A : Vojta Kofránek,Tom Gráf,Míša Solár,Ondra Cudrák,Maty Ardelán,Táda Jančí,Lukyn Grusman

V týdnu opět potrénujeme a v neděli vyrazíme na poslední turnaj do Hradce Králové na Olympii.