Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Prasek 22.4.2017

26. 4. 2017

V kompletní sestavě jsme nastoupili ve studeném a větrném počasí k dalším mistr. zápasům. Na domácím pažitu jsme přivítali celky Vysoké a Třebechovic.

Jiskra Prasek A  -  Vysoká             1  :  3     (   0  :  2  )
V prvním poločase se náš tým nemohl nějak nastartovat. Všude jsme byli druzí , bez důrazu  a bez náznaků fotbalových akcí. Naše akce končily už  u obránců , takže jsme soupeřova gólmánka prakticky neohrozili. Soupeř se trefil z přímého kopu a po pěkné akci. O poločase jsem tým burcoval, že je v našich silách tento souboj otočit. Druhý poločas jsme začali více běhat, bojovat a tím se rodily i naše šance. Po jedné z nich se po brejku trefil Ondra Cudrák - bylo zaděláno na drama. Jenže o pár minut později soupeř rozebral naší obranu do šroubku a do prázdné branky pohodlně navýšil vedení. Po několika neproměněných šancích na obou stranách tento match skončil a Vysoká nám vrátila porážku z podzimu. 
Střelec : Ondra Cudrák

Jiskra Prasek A  - Třebechovice    14 : 2     (  9  :  1 )
V poklidném tempu jsme dokráčeli k dvoucifernému vítězství. Naše akce byly krkolomné , hrálo se více na náhodu než na vypracované šance.
Střelci : Lukyn Grusman    4
            Ondra Cudrák        3
            Honzík Klouzek     3
             Tom Gráf              2
              Táda Jančí           1
              Míša Solár           1

Jiskra Prasek A : Vojta Kofránek,Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Míša Solár,Ondra Cudrák,Honzík Klouzek,Táda Jančí,Maty Ardelán,Lukyn Grusman

Tento turnaj nás nezastihl v optimální formě a přišla první jarní porážka. Ale všichni hráči se snažili odvést maximum. Opět potrénujeme a budeme se těšit na další turnaj v Hlušicích, kde se utkáme s RMSK B a Předměřicemi/Loko HK.