Miniturnaj mladších elévů - Prasek 8.4.2017

13. 4. 2017

Do jarní části soutěže jsme přihlásili dva týmy, aby v B týmu získavali naši nejmenší cenné zkušenosti z mistrovských zápasů.V A týmu si zápasovou premiéru odbyl náš nový fotbalista Táda Jančí z Měníka .Tímto mu přeji mnoho branek a radosti z fotbalu v našem dresu. A teď již  k výsledkům A mužstva.

Jiskra Prasek A   -   Nový Hradec         6  :  2    (  2  :  2  )
Soupeř nás překvapil, když nastoupil pouze s pěti malými fotbalisty. Od začátku jsme byli o malinko lepší  a to se projevilo na našich vypracovaných šancích. Gól bohužel nepřicházel , ale my jsme byli trpěliví. Asi v polovině poločasu se dvakrát prosazujeme po pěkných akcích  a zaslouženě vedeme 2:0. Poté začal soupeř kousat a těsně před přestávkou tvrdou střelou snížil na rozdíl jediné branky. Než jsme se stačili rozkoukat , ihned po rozehře,  soupeř střílí vyrovnávací branku  a rozhodčí ukončuje první poločas. Po přestávce jsme se vrátili ke hře ze začátku utkání a když jsme  přidali pěkné branky, vítězství bylo naše.
Branky : Honzík Klouzek      3
              Lukyn Grusman    2
               Míša Solár              1

Jiskra Prasek A   -    FC HK dívky          2  :  1    (  1  :  0  )
Naprosto vyrovnané utkání od začátku až do konce . Byl to boj o každý balón a děvčata nám nic nedarovala. Ozdobou tohoto duelu byly výkony našeho gólmana Vojty a hostující gólmanky.  Naše branky  jsme vstřelili v poslední minutě prvního poločasu a hned z první akce poločasu druhého . Děvčata korigovala výsledek  až v závěru utkání.
Branky : Honzík Klouzek    1
                Tom Gráf           1

Jiskra Prasek A   -   Jiskra Prasek  B     9  :  1     (  4  :  1  )
V tomto utkání nešlo o výsledek . Bylo to takové přátelské utkání z obou stran.
Střelci : Lukyn Grusman        4
               Tom Gráf               2
               Honzík Klouzek      2
               Maty Ardelán          1

TJ Jiskra :Vojta Kofránek,Stelča Bencsiková,Maty Ardelán,Táda Jančí,Tom Gráf,Míša Solár,Lukyn Grusman, Honzík Klouzek

Po prvním turnaji jsem spokojen s přístupem a nasazením našich hráčů. Chybičky se budeme snažit odstranit při trénincích a už se těšíme na další turnaj v neděli od 10 00 hod. v Nepolisech.
Velké poděkování Romanovi Solárovi a Soně Chlumecké za fotodokumentaci .