Jdi na obsah Jdi na menu
 

Miniturnaj mladších elévů - Stěžery 14.5.2017

16. 5. 2017

Další turnaj jsme odehráli za krásného slunečného počasí. Čekal nás těžký soupeř, který nám v minulém měření sil uštědřil dvě těžké porážky ( A  3:12   , B  3:6 ). Byl jsem zvědavý, jak si tým poradí tentokrát. Věřil jsem, že jsme se o kousek výkonostně posunuli dál a že máme šanci. Náš tým nastoupil v komletním složení.

Jiskra Prasek A   -  Stěžery  B          4  :  3     (   2  :  1  )
Raketový nástup našeho mužstva , když po dvaceti sekundách vymetl šibenici luxusní střelou Lukyn Grusman. Po této brance si moji svěřenci mysleli , že to půjde samo. Špatné přihrávky, nedůraz v obraně  a časté špatné rozestavení (někteří hráči vypadali zmatení jak včely v zimě)  dávali prostor domácím k útočení. Po ojedinělém úniku zvýšil skóre Táda Jančí a vypadalo to na klidný průběh. Vzápětí propadli naši obránci a soupeř z brejku snížil. O poločasové poradě jsem se hráče snažil uklidnit , aby hráli trpělivě a soustředěně. Hned po rozehře propadává balón naší obraně a soupeř pohodlně srovnává. Jsem rád , že i když se nám vůbec herně nedařilo všichni makali a dřeli na 100 %. Z povedených střel Honzíka a Lukyna jsme odskočili na 4:2. Soupeř vzápětí snižuje a po dramatické koncovce bylo vítězství naše.
Střelci : Lukyn Grusman     2
            Táda Jančí             1
            Honzík Klouzek      1

Jiskra Prasek A  -  Stěžery  A         6   :  3       (  3  :  1  )
Proti domácímu áčku se naši hráči opět hledali. Málo hezkých fotbalových akcí, na hřišti se spíše bojovalo. Náš tým alespoň zlepšil koncovku a soupeři jsme utekli až na 6:1. Poslední dva góly padají na můj vrub, když chci , aby za rozhodnutého stavu náš gólmánek Vojta rozehrával pod tlakem míče nohou.
Střelci : Lukyn Grusman        2
            Tom Gráf                 2
             Honzík Klouzek       2

Jiskra A :Vojta Kofránek,Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Ondra Cudrák,Míša Solár,Honzík Klouzek,Táda  Jančí, Maty Ardelán,Lukyn Grusman

Na tomto turnaji jsme herně nepřesvědčili, i když musím uznat velkou kvalitu soupeře. Pochvalu z týmu zaslouží pouze Stelča a Lukyn. Ostatní střídali lepší a horší okamžiky. Musím připomenout strašně lehké míče se kterými už nehrajeme. V týdnu potrénujeme , vysvětlíme si nedostatky a budeme se těši na další soupeře (Probluz,Dohalice), kteří v sobotu dorazí na náš stadión.