Miniturnaj mladších elévů -Hlušice 11.9.2016

29. 9. 2016

V tropickém počasí jsme sehráli tři mistrovská utkání.V sestavě nám chyběly dvě opory -střelec z minulých zápasů Míša Solár a pilíř defenzivy Tom Gráf.

Jiskra Prasek  -  Stěžery B     3 : 6        ( 1 : 2 )
V prvním zápase jsme prospali  začátek,brzy prohráváme 0:2 a nám trenérům dává hodně práce mužstvo vyburcovat.To se nakonec podařilo a za stavu 3:3  jsme hráli naprosto vyrovnaný zápas.Utkání nakonec rozhoduje proměněná penalta na 4:3  a  při hře vabank jsme v závěru obdrželi ještě dvě branky.

Střelci:Honzik Klouzek  2
          Lukyn Grusman  1

Jiskra Prasek  -  Stěžery A          3 : 12      (  3 : 5 )
Na favorizovaného soupeře jsme vlétli  a brzy jsme vedli 3:0.Protivník se ale probudil a po výborných kombinacích skóre ještě do poločasu otočil.O přestávce jsme zkusili s výsledkem něco udělat ,ale po obdrženém 6. gólu nastoupili skoro na celý poločas naši nejmenší sbírat cenné zkušenosti.

Střelci:Honzik Klouzek  3

Jiskra Prasek  -  RMSK B Hlušice     8 : 4     (  7 : 3 )
Před posledním utkání bylo vyslyšeno mé přání -slyšet náš vítězný pokřik.Zápas jsme rozhodli již v prvním poločase .Všichni makali nadoraz a konečně jsme viděli i pár pěkných přihrávek a akcí zakončené góly.

Střelci :Honzik Klouzek       4