Miniturnaj mladších elévů-Malšova Lhota 22.10.2016

24. 10. 2016

V sobotním netradičním čase 9 00 hod.( za chladného a sychravého počasí) jsme vyrazili  poprat se o další
mistrovské body s týmy M.Lhoty a Třebechovic. V sestavě nám chyběli Tom Gráf, Fíja Tomášek a Stelča Bencsiková.

Jiskra Prasek  -  Třebechovice         12  :  0            (  7 : 0 )
V poklidném tempu si kluci s chutí zastříleli a dokráčeli k dvoucifernému vítězství.Soupeř nás moc neprověřil a kluci si zkoušeli více kombinovat. Úsměvná situace nastala po jedné vstřelené brance našeho týmu, když místo radování , se všichni aktéři tohoto duelu  dívali na právě prolétající letadlo.To velmi pobavilo přihlížející diváky.

Střelci:Honzík Klouzek         4
               Lukyn Grusman    3
               Lukyn Stránský     2
               Míša Solár            2
               Adámek Tobolka   1

Jiskra Prasek  -  Malšova Lhota        5  :  4            (  5 : 2  )
Ve druhém  utkání jsme narazili na výborného soupeře.Po našich třech pološancích nám pláchl soupeřův útočník a svůj samostatný únik proměnil 0:1.
Kluky tento gól vůbec nerozhodil a pokračovali v dobývání domácí svatyně. Výborný kolektivní výkon  a zakončení útočných akcí  náším kanonýrem Honzíkem znamenalo otočení vývoje zápasu. Po proměněné penaltě Míšou Solárem nařízené za faul na našeho benjamínka Adámka Tobolku skončil poločas 5:2 pro Jiskru. Ve druhém poločase se hrál výborný fotbal, kde vynikli oba gólmánci. Náš gólman Vojta Kofránek předvedl několik neuvěřitelných zákroků a tuto výhru doslova vychytal. Svůj nejlepší turnaj odehrál na postu levého obránce Mára Čížek.

Střelci:Honzík Klouzek    4
               Míša Solár       1

Pochvalu zaslouží všichni, kteří tento turnaj doslova odmakali.
Kromě střelců branek ještě za Jiskru nastoupili-Vojta Kofránek, Maty Ardelán, Mára Čížek a Jura Chlumecký.

Na závěr bych chtěl pozvat rodiče, hráče a fanoušky do restaurace Jiskra v sobotu 29.10.2016 v 9 30 hod., kde přátelsky posedíme a zhodnotíme podzimní část .Malé občerstvení a ocenění malých fotbalistů zajištěno.Těšíme se na Vaši účast.