Mladší žáci : Myštěves x Prasek 3 : 7 ( 2 : 3 )

18. 4. 2018

Na hřiště posledního celku naší tabulky jsme vyrazili za krásného slunečného počasí .Po dvou těsných jarních prohrách byl tým odhodlaný získat konečně tři body. Nemohli jsme počítat s trenérem Zdendou Tomášem (nemoc),Adamem Novotným (zranění), Honzíkem Bednářem (hokejový turnaj) a Matym Maturou (nemoc).Proto tým posílili  2008 Honzík Klouzek,Tomík Gráf a Lukyn Grusman.

Myštěves  :  Jiskra Prasek     3  :  7   (   2  :  3 )
Od úvodního hvizdu jsme se nastěhovali na polovinu domácích a pěknými kombinacemi jsme soupeře přehrávali a tvořili si šance. Jenže naše akce končily buď na domácím gólmánkovi nebo mimo domácí svatyni. Domácí se osmělili , až po několika minutách a z prvního brejku se domácí hned ujali vedení 1:0. Pokračovali jsme ve svojí hře a byli odměněni brankou Domči Vaníčka po pěkné kombinaci 1:1. Ihned po rozehře naši obránci darovali soupeři brejk, který střelou podél našeho gólmánka domácí útočník v klidu proměnil 2:1. O minutu později mohlo být ještě hůře , když tvrdou střelu náš brankář  Fíďa vyrazil naštěstí na břevno. Mužstvo se vrátilo ke hře z úvodu a skóre stihlo otočit ještě do poločasu po brankách Domči Vaníčka a Majkla Knytla. O přestávce dostala naše obrana pěkný "kartáč", protože její hra byla parodie na fotbal. Ve druhé půli se dvakrát prosadil znovuzozený Paťas Chlíbek, který po své lajně konečně jezdil jak na motorce a své brejky v klidu zakončil. Poté se při své premieře v ml. žácích trefil nádherně do šibenice Lukyn Grusman. Domácí korigovali skóre z penalty , která následovala po žlutém blikanci našeho stopera ala Tomáš Řepka. My jsme odpověděli asi nejhezčí akcí zápasu, když Paťas zatáhl balón po lajně a poté nádherně našel před prázdnou brankou Filipa Hlaváčka a ten pohodlně zavěsil.

Děkuji klukům, že i když se zápas nevyvíjel příznivě, dokázali ho zlomit ve svůj prospěch. Musíme zlepšit hru krajních obránců, těm se zápas opravdu nepovedl.