Mladší žáci : Prasek x Nepolisy 3 : 4 (0 : 4)

9. 4. 2018

Branky : 2 x Honzík Bednář, Majkl

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili na našem domácím hřišti proti týmu z nedalekých Nepolis. Do zápasu jsme nemohli počítat s Matyášem Maturou, Adamem Novotným a Ondrou Cudrákem.

Teď už k samotnému zápasu. Bohužel už ve 2.minutě jsme inkasovali první branku po přesné střele k tyči hostujícího hráče.

Od této doby jako by některé naše hráče přestal fotbal bavit. Naopak někteří se snažili, ale to bylo málo. V 8.minutě jsme předvedli pohlednou akci, kdy Honzík Bednař potáhnul míč po pravé straně  a jeho centr zakončil těsně vedle Páťa Chlíbek. Bohužel to bylo na delší dobu z naší strany vše.

V 11.minutě hosté udeřili podruhé, kdy po rychlé pohledné akci opět zakončili přesně k tyči a i když se náš gólmanek natahoval sebe víc, tak na střelu nedosáhl. O 2.minuty mohlo být ještě hůř, ale opravdu skvělým zákrokem nás podržel Filda Hlaváček. Ještě bych chtěl připomenout, že do zápasu poprvé naskočil Tom Gráf a výkonem opravdu nezklamal - patřil k těm lepším hráčům na hřišti. V 18.minutě předvedl samostatnou akci Domča Vaniček, ale jeho střela skončila v náručí brankaře.

V 19.minutě přišla třetí pohroma, kdy se pěkně pod břevno trefil hostující hráč a na ukazateli svítilo skóre 0-3. Než jsme se oklepali, přišla 22.minuta a po naší špatné rozehrávce od branky přišlo potrestání gólem na stav 0-4 a nebýt dobrých zákroků našeho golmánka, tak by skóre do poločasu mohlo být ještě vyšší.

První poločas z naší strany nebyl vydařený a tak o přestávce došlo k velké debatě s hráči. Došlo ke změnám na postech hráčů a prvořadým úkolem bylo pokusit se se zápasem něco udělat a vstřelit branku do hostující sítě.

V druhém poločase se začala hra více vyrovnávat a útok střídal útok, na naší straně nás několikrát opět podržel opravdu skvělými zákroky náš brankář.

Přišla 42.minuta a konečně jsme se mohli poprvé radovat, kdy po samostatné akci zakončil přesně Majkl 1-4.

Tato branka nás ještě více nabudila a začali jsme více na soupeře dotírat. Ve 47.minutě se řítil sám na hostujícího brankaře Honzík Bednář, ale i hostující brankář předvedl výborný zákrok. V 53.minutě jsme zahrávali rohový kop na který si naběhl Kuba Pokorný a tvrdou hlavičkou minul těsně hostující branku. V 57.minutě jsme už ale udeřili podruhé, kdy Honzík Bednař už svůj unik proměnil a snížili jsme na stav 2-4. Od té doby se začal soupeř bát o výsledek. Drama přišlo poté, kdy Honzík Bednář v 59.minutě svým druhým golem snížil na skóre 3-4. Bohužel vyrovnat se nám už nepovedlo, jelikož přišel již brzy konec utkání.

I když soupeř byl po fyzické stránce o něco zdatnější, tak ve druhem poločase jsme se jim herně vyrovnali. Škoda jen pokaženého, prospalého a z naší strany nevydařeného prvního poločasu, kdy jsme k obratu zaveleli příliš pozdě. Kluky hlavně chválím za posledních 20.minut zápasu.