Mladší žáci -Prasek vs. Třebeš dívky 4:2

12. 9. 2018

Prasek x Třebeš dívky 4 : 2 (2 : 0)

Sestava - Gheim Filip, Vaníček Dominik, Bičiště Ivo, Fišera Lukáš, Pokorný Jakub, Knytl Matěj, Cudrák Ondřej, Hlaváček Filip, Bednář Jan, Chlíbek Patrik, Klouzek Jan, Pechar Petr

Branky : 3 x Bednář Jan, Ondřej Cudrák,

Ve druhém kole mistrovského utkání jsme přivítali na domácím hřišti už netradičně v pátek (namísto původního termínu v sobotu – termín změněn na základě žádosti soupeře) tým děvčat z Třebše.

Od prvních minut jsme si vytvořili mírnou převahu, ale chybělo nám přesné zakončení. Už v 5.minutě jsme se ujali vedení, kdy se po závaru před hostující brankou prosadil Honzík Bednář a vedeme 1-0.

V dalším průběhu hry se nám hra moc nedařila a občas vázla přesnější nahrávka a to byl i důvod, že se nám nedařilo navyšovat skóre. Náznaky šancí měli i hosté, ale v naší brance si s nimi bez problémů poradil Filda Gheim.

Ve 14.minute se nám podařilo vstřelit druhý gól zásluhou Ondry Cudráka, který zvyšuje na stav 2-0. Do konce prvního poločasu už se nám nepodařilo některé vyložené šance proměnit a tak končí poločas za stavu 2-0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zlepšit hru a proměňovat nějaké ty šance a navýšit skóre.

Bohužel hra se nám nedařila dle našich představ a zároveň se nedařilo proměňovat i ty největší šance a toho využili hosté, kteří ve 36.munte snížili na skóre 2-1. Naštěstí Honzík Bednář hned ve 38.minute zvýšil naše vedení na 3-1. Poté jsme opět neproměnili

nějaké šance. I hoste se začnuli s postupem času více tlačit do útoku, aby se poprali o dobrý výsledek, ale  naštěstí svoje pološance neproměňovali. Uklidnění pro náš tým přišlo v 56.minutě, kdy se blýskl pěknou samostatnou akcí Honzík Bednář a svým hattrickem zakončil na 4-1. V 59.minute ještě hosté pěkným lobem upravili na 4-2.

I když se nám tento zápas moc herně nepovedl, tak i přesto je důležité, že jsme získali tři body a nemohu klukům vytknout, že aspoň bojovali, když se nám herně moc nedařilo.