Jdi na obsah Jdi na menu
 

MŽ : Prasek x Předměřice nad Labem 1 : 1 (0 : 1)

23. 5. 2018

 

Branky : 42.min Adam Novotný

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili na našem domácím hřišti proti týmu z Předměřic nad Labem. Do tohoto utkání jsme nastoupili téměř kompletní kromě postu brankáře a tak byl povolán Vojťas Kofránek z kategorie starší elevové.

Do sestavy se naopak vrací Kuba Pokorný, což jsme velice rádi.

 

Hosté z Předměřic n/L dali od začátku utkaní najevo, že si přijeli pro tři body z našeho hřiště a tak se od úvodních minut tlačili k naší brance. Naše obrana pracovala velice dobře a tak se hosté do vyložených šancí nedostávali.

Pozadu jsme nezůstávali ani mi a využívali jsme každé šance k protiútoku a občas se nám i nějaké akce povedli, ale chyběla lepší koncovka. V 19.minutě jsme zahrávali rohový kop, ale bohužel z něj paradoxně inkasujeme, když hosté z rychlého brejku prostřelují našeho bezmocného gólmánka 0 : 1.

Ve 27.ninutě zahrávají hosté trestný kop - střelu letící pod břevno nechytá náš gólmanek, ale jeden z našich obránců a tak následuje pokutový kop, který ovšem hostující hráč neproměňuje a přestřeluje naši branku a tak končí poločas za stavu 0 : 1.

 

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první, hosté se snažili ohrožovat naší branku, tlačili se k naší brance, ale náš tým podnikal rychle protiútoky do kterých jsme se začali dostávat čím dál častěji. Jeden takový rychlý  útok se nám vydařil ve 42.minutě, kdy se prosazuje střelou k tyči Adam Novotný a vyrovnáváme na stav 1 : 1.

V 52.minutě neproměňuje svoji velkou šanci Ondra Cudrák. Naopak v 55.minutě nás podržel výborným zákrokem Vojtas Kofránek, když kryje tvrdou střelu soupeře. A tak utkání končí remízou 1-1 a náš tým si připisuje cenný bod s těžkým soupeřem.

Řekl bych, že zlomovým bodem utkání byla neproměněný pokutový kop.

Klukům bych chtěl za předvedeny výkon poděkovat a bod si za bojovný výkon zaslouží.

 

Zdeněk Tomáš alias Bartez