Jdi na obsah Jdi na menu
 

MŽ Skřivany vs. Prasek 1:3

4. 9. 2018

Skřivany x Prasek 1 : 3 (0 : 2)

Sestava - Dgheim Filip, Bičiště Ivo, Fišera Lukáš, Pokorný Jakub, Knytl Matěj, Hlaváček Filip, Bednář Jan, Chlíbek Patrik, Matura Matyáš, Pechar Petr

Branky : 2 x Hlaváček Filip, Bednář Jan

K prvnímu mistrovskému utkání zajížděl náš tým do nedalekých Skřivan. Už před zápasem jsme věděli, že se musíme obejít bez několika hráčů a tak jsme na zápas dorazili s pouze dvěma hráči na střídání (Knytl Matěj navíc odcestoval na zápas s bolestmi zad).

 

Utkání od úvodu začalo hned náporem domácích borců, ale naše obrana i s brankářem byla pozorná a nedovolila soupeři skórovat. Po pěti minutách jsme začali hru vyrovnávat a postupem času jsme začali domácí tým přehrávat a mít více ze hry. Začnuli jsme si i vytvářet šance, ale bez kýženého efektu.

 

Ve 13.minute se nám povedla pěkná akce, kdy po několika pěkných nahrávkách zakončuje přesně Filda Hlaváček a dostává náš tým do vedení 0 : 1. Tato branka náš tým nabudila a kluci se začali čím dál více tlačit a ohrožovat domácí branku. Ve 23.minute jsme udeřili po

Druhé, když po rohu zakončuje Honzík Bednář. Ve 28.minute se ke slovu dostali i domácí, kdy po nedůrazu naší obrany konči jejich střela jen těsně vedle tyče a tak končí první poločas výsledkem 0 : 2 pro náš tým.

 

Druhý poločas začali domácí náporem a začali si vytvářet i nějaké šance, ale naše obrana i s výborným brankářem odolávala. My jsme se ve druhem poločase začali více soustřeďovat spíše na obranu a spoléhali na rychle brejky, které začali s přibývajícím časem přicházet. Jeden z těchto brejků jsme využili v 55.minute, kdy Filda Hlaváček doráží míč do sítě

domácí branky a vedeme 0 : 3. V 58.minute ale bohužel inkasujeme smolný gól po nešťastném odrazu od našeho hráče po rohovém kopu a tak náš výborně chytající golmánek bohužel neudržel smolně čisté konto (škoda, takhle těsně před koncem utkání).

Ale i tak nám to na radosti z první výhry nic neubralo a vezeme domu cenné tři body za výhru 1 : 3 se silným soupeřem.

Klukům bych chtěl za výkon moc poděkovat a bylo vidět, že do toho dali srdíčko.

Díky moc

 

Zdeněk Tomáš alias Bartez