Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neděliště - Prasek

13. 10. 2015

Neděliště -  Prasek 4:1 (2:0)

Branka : Veselý

Sestava : Šuhájek - Vyhleďal, Soukup, Pražák, Štefán - Hátle (35. Brett), Žďárský, Štayr, Veselý - Hrubý, Drugda

 

K dalšímu venkovní zápas náš tým zajížděl na jedno z nejmenších hřišť v okrese a to do Neděliště. V nominaci na toto utkání chyběl už klasicky Janáček a nemoc nepustily do zápas Kubu Vízka. Dále nám chyběl nestárnoucí Láďa Klouzek.

 

Celý zápas se odehrál v režii domácího týmu. Náš tým nejen předvedl parodii na fotbal. Našemu mužstvu chybělo úplně vše, k tomu aby jsme aspoň trochu vzdorovali domácím. Žádná bojovnost, chuť do fotbalu prostě nic!! Nebýt našeho brankáře Kuby Šuhájka, tak jsme si odvezli minimálně desítku a to musím podotknout, že od 40. minuty chytal se zraněním a pořádně nemohl stát na noze (Podvrkl si koleno). Velká omluva patří hrstce fanoušků, kteří přes velkou zimu dorazily náš tým podpořit.

V dalším kole přijede nováček soutěže Starý Bydžov a snad už se otočí list této tragické série a naši chlapci zabojují a porvou se o body.