Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nový HK B - Prasek

9. 5. 2016

Nový HK B - Prasek 2:1 (0:1)

Branka : 24. Hrubý

Sestava : Drugda - Pavel (58. Holý), Pražák, Staněk, Herzog - Vízek (71.Tichý), Hrubeš (84. Havlín), Vyhleďal (32. Brett), Štefán - Hrubý, Němec

 

K dalšímu mistrovskému utkání si náš tým připravil akci Jiskra smoking trip. Znamenalo to, že na zápas se pojede autobusem a povinnost hráče bude si na sebe natáhnout košili a sako. Nevhodné oblečení bylo pokutováno 200,- a jsem rád, že jsme nikomu nemusel tuto pokutu dát. Díky všem hráčů, že se zapojily do této akce!!! V autobuse na zápas nám chybělo pár hráčů sestavy a těmi byli Martin Štayr, Dominik Nový a Petr Drábek. 

 

V krásném slunečném odpoledni na perfektně připraveném pažitu nastoupil náš tým s navrátilcem do základní sestavy Pavlem Štefánem, který neměl žádný exces nebo neběžel před zápasem 10 km:) Za to mu děkujeme - díky Pájo:) V úvodním minutách tohoto matche byl náš tým aktivnější a dostával se do nebezpečných situací. Ale bohužel v 10. minutě svítil na světelné tabuli stále stav 0:0 i když jsme měli výhodu několik standartních situací. A tak v 17. minutě se nám měla vyskytnout jedinečná příležitost skórovat, ale bohužel jenom měla!!! Velice aktivní Kuba Vízek zatáhl míč po pravé straně a předložil gólovou příležitost Tomáši Hrubému, kterého nedovoleně srazil k zemi domácí obránce, ale sudí nejspíš sledoval naše krásné fanynky a nevšiml si zákroku na pokutový kop. A to ještě více nabudilo náš tým!!! Běžela 24. minuta když Vojta Vyhleďal perfektním pasem vybídl Tomáše Hrubého do úniku a ten udělal kličku brankáři a otevřel skóre zápasu. 0:1!!! Po vstřelené brance se do další šance dostal Němec,ale brankář jeho pokus vytěsnil na roh. Takže jednobrankovým vedením skončil první poločas. 

Do druhého poločasu už tým Jiskry nemohl počítat s Vojtou Vyhleďalem, který střídal ve 32. minutě pro zranění a tímto mu přejeme brzké uzdravení. A jako by tento článek chyběl ve středu zálohy. Domácí hráči přebrali otěže zápasu a začali se více a více přibližovat k Honzovi Drugdovi. A ve 49. minutě bylo srovnáno!!! Jirka Pavel ,který nebyl zrovna v té nejlepší formě, když se rozcvičoval už od pátečního večera v Praze na magneticu udělal nedovolený zákrok a domácí Přiklopil srovnal ze značky pokutového kopu. Ale další minuty zase patřily týmu od Nového Bydžova. Dvakrát nebezpečně natáhl Honza Herzog,ale ani jedna jeho rána se netřepotala v síti. Dalším ostrostřelcem byl Němec Tomáš, který ani na 2 pokusy nevyzrál na domácího goalkeepera. A tak místo vedení našeho mančaftu lovil míč ze své sítě náš Honza. V 80. minutě převzal na středu hřiště míč Sajvera a z 25 metrů prostřelil našeho brankáře. Do konce utkání jsme měli ještě jednu příležitost do které se dostal Honza Pražák,ale bohužel přestřelil a tak 3 body zůstali na Novém Hradci.

 

Závěrem bych chtěl poděkovat početnému publiku, který se s námi vydal na tento zápas. V dalším zápase na domácím hřišti přívítáme Neděliště, které se určitě bude chtít oklepat s 10 brankového debaklu.