Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ohnišťany - Prasek

25. 4. 2016

Ohnišťany - Prasek 1:4 (1:3)

 

Branky : 14. Nový Dominik, 23. Nový Dominik, 32. Němec Tomáš, 59. Hrubý Tomáš

Sestava : Drugda - Holý (21. Pavel), Staněk, Herzog, Drábek - Vízek (82. Tichý), Vyhleďal, Štayr (76. Hrubeš), Nový - Hrubý, Němec (67. Havlín)

 

V dalším mistrovském utkání čekal náš tým horký pažit v Ohnišťanech. K zápasu jsme nemohli počítat s panem Štefánem, který si udělal mokrý víkend, tudíž byl indisponován. Dalším hráčem, který měl menší zdravotní trable byl David Hrubeš, který se posadil na lavičku našeho týmu.Už týdnu se vědělo, že nenastoupí k tomuto zápasu Dominik Nový, ale zázračný telefonát Martina Svatoně vyřešil tento problém a Dominik nakonec nastoupil a byl hlavním strůjcem našeho vítězství.

Jedním slovem bych popsal úvod utkání!!! STANDART!!! Naši hráči jak už bývá obvyklé naskočily do zápasu jako kdyby byli hlavami ještě někde v Bydžově na náměstí. Ve 4. minutě jeden z našich hráčů udělal faul na půlce a vyplynul z toho volný kop pro domácí. A to vyústilo v první branku tohoto ostře sledovaného matche. Naše obrana zapomněla na Martiniče, který si mohl vybrat kam hlavičku uklidí a bylo to 1:0!!! A jak už bývá zvykem, tak se chlapci reprezentující Jiskru Prasek aspoň trochu probudily. A naše aktivita se nám vyplatila. Po nedovoleném zákroku domácího hráče si míč postavil Novas (Dominik Nový) a z přímého kopu z 23 metrů uklidil míč co brány zkoprnělého Šulce. A najednou si naši kluci ukázali, že fotbal hrát umí. Myslím, že některé pasáže úvodního dějství byli nejlepší na jaře. Balón létal z kopačky na kopačku, žádné nakopávané míče,ale pěkné kombinace. A když se na tabuli rozsvítila 23. minuta tak domácí pořadatel mohl našim borcům připsat druhý gól. Do velmi aktivního pressingu se zapojily hráči Němec, Nový a Hrubý a vybojovaný míč posunul Kláda (Hrubý) na nabíhajícího Nového, který krásnou střelou překoval Šulce podruhé. Je vidět, že i když našemu Domímu tolik nevoní krajní záloha tak se s tím vypořádává a už sype jednu branku za druhou. Po vedoucí brance našeho týmu jsme si vytvářeli další příležitosti,ale žádný míč nechtěl skončit v domácí brance. až ve 32. minutě ukázal náš tým jak se proměňují brejky. Po domácím rohovém kopu vybojoval míč Vojta Vyhleďal a po ose Vyhleďal-Vízek-Hrubý-Němec skončil kulatý nesmysl v brance po třetí. Nemá cenu více podrobněji popisovat tento gól, no prostě tak že Tomáš Skop Němec převzal míč na půlce a nastartoval motorku a dovezl míč až do branky!!! 1:3!!! A za tohoto stavu se šlo do kabin.

njovin.jpg

V začátku druhé části byl náš tým aktivnější a dokázal vstřelit 4. branku, kdy po nájezdu Tomáše Němce dorazil míč Tomáš Hrubý. 1:4!!! Ale pak přišla pasivita od našich playerů a najednou otěže zápasu jako by přebíraly domácí. Dostávali se více a více k naši brance a po faulu našeho háče byl nařízen pokutový kop proti našemu týmu. Míč si postavil Martinič, ale Honza Drugda si na něm smlsnul a nohami vyrazil míč mimo velké vápno!!! O chvíli později nám opět ukázal svoje zlaté ručičky Drugdis, kdy po míči letícím k tyči skočil jako tygr a vysloužil si potlesk našich FANS!!! Náš tým se už poté dostával do brejkových situací,ale žádnou branku už nepřidal a z Ohnišťan vezeme cenné body!!!

Nyní bych chtěl poděkovat a pochválit celý náš tým, který předvedl famózní výkon a všichni odmakali co měli. Poděkování patří taky našim fanouškům, kteří sice nebyli tolik slyšet jako obvykle,ale oni se určitě pochlapí už příští týden na domácím hřišti, kdy hostíme rezervu Lokomotivy Hradec Králové.

T.K.H