Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Boharyně

11. 4. 2016

Prasek - Boharyně 3:0 (2:0)

Branky : 24. Hrubý Tomáš, 42. Hrubý Tomáš, 73. Nový Dominik

Sestava : Drugda - Pavel (62. Holý), Pražák, Staněk, Drábek - Vízek

(77. Tichý), Vyhleďal(83. Hrubeš), Nový, Herzog (62. Štefán) - Němec,

Hrubý (70. Havlín) 

 

V sobotu 9.4. tedy v den narozenin Pavla Štefána přivítal náš týmy celek Boharyně. Tomuto mančaftu jsme měli co oplácet a to čtyřgólový výprask z podzimní části. Fanoušci okresní fotbalu čekali, jestli v sobotním večeru přiletí zpráva, že Prasek pokračuje v jarní spanilé jízdě... Jenže už ve čtvrtek sestava naší Jiskry začala nabývat malých trhlin.. Bylo jisté, že k zápasu nedorazí Martin Štayr, který měl pracovní povinnosti. Dalším nejistým článek bylo jeho fotbalové dvojče David Hrubeš, který laboroval s menším zraněním. Láďa Klouzek prohlásil, že místa přenechám mladším a podporoval náš tým z domácí lavičky. Nebyl by to tým Prasku,aby se opět nehýbaly škatulata ve středu obrany. Už třetí nová dvojice pro třetí zápas!!! Dirigentskou hůlku dostal do ruky Bóďa Staněk a sparingpartnera mu dělal Jenda Pražák. Za chybějící fotbalová dvojčata převzal střed zálohy do svých kopaček Dominik Nový. A nečekaně velké množství hráčů čekajíci na vstup na hrací plochu sedělo na lavičce náhradníků a mezi nimi také navrátilec po zranění Pepa Tichý. A nyní už k samotnému zápasu....

Prvních 20. minut to na hřišti vypadalo jako kdyby naši hráči byli jako spící Šípková Růženka než rozjetý vlak přejíždějící jednoho soupeře za druhým. Naši borci vypadali jak po nějaké mega pařbě nebo extrémně milostné noci. Balón spíše byl přilepený na střelkách hostí a k bráně Boharyně se to zdálo dál než na nějakou diskotéku. Ospalý dojem nezměnilo ani mohutné povzbuzování našich fanoušků, ale také našich trenérů. Až ve 24. minutě se začalo trochu blýskat na dobré časy pro tým Prasku. Nebyla to nějaká akce do fotbalové kroniky, spíše bych to popsal jako menší dar z nebes. Nakopnutý balón z kopačky Honzy Herzoga neudržel na mokrém terénu brankář Peterko a Tomáš Hrubý až nečekaně bez problému trefil prázdnou svatyni Boharyně!!!1:0!! Ve 42. minutě se rozsvítil na světelné tabuli stav 2:0... Z ničeho nic se Tomáš Hrubý protáhl hostující obranou jak nůž máslem a s přispěním tyče vstřelil už 7. branku ve třetím zápase. Za dvoubrankového vedení šli naši hoši do kabin.

Titulek na webu hradeckého deníku

prasek-k-nezastaveni.jpg

Do druhého dějství naskočily hráči v modrobílých dresech aktivněji. Tomáš Němec v 65. minutě vypadal, že si zašel někam do cukrárny a udělal si z třech obránců Boharyně zákusky. Nejprve nasadil housličky u rohového praporku poté další si obešel levou zadní a bohužel orazítkoval jenom tyč brány!! Za 8 minut už se domácí fanoušci mohli radovat potřetí. A nebyl to ledajaký gól. Dominik Nový ukázal co pěstuje na svoji zahrádce!!!! Náš záložník hostující ze Spartaku Kobylice převzal míč na vzdálenosti okolo 25. metrů a neskutečnou krásnou technickou střelou rozveselil naše diváky!! V 80. minutě se opět zvonila na praseckém stadiónku. Pavel Štefán v den svých narozenin si šel dopoledne zaběhat 10 km a poté nastoupil na poslední půl hodinu do utkání a v gólové šanci orazítkoval tyčku. Takže stav utkání zůstal po konci utkání na 3:0 a naši hráči si mohli užít parádní děkovačku!!! 

Velké díky patří lidem, kteří se přišly na toto utkání podívat i přes nepříznivé počasí!! Samozřejmě díky našemu fanclubu!!! Myslím, že naši borci toto vítězné utkání mohutně oslavily a nyní už se připravovat na další utkání, které nás čeká opět na domácím hřišti a to s Roudnicí B.

vlak.jpg

T.K.H