Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Loko HK B

16. 8. 2016

Prasek - Lokomotiva HK B 6:1 (4:0)

Branky : 3. Hrubý Tomáš, 10. Nový Dominik, 30. Drugda Jan (pen.), 44. Hrubý Tomáš, 50. Vízek Jakub, 70. Vízek Jakub

Sestava :  Drugda – Vyhleďal (61.Tichý), Pražák, Herzog, Drábek (61. Holý) – Štefán (46.Vízek), Hrubeš, Štayr, Veselý (46. Pavel) – Nový, Hrubý

 

 

Los soutěže 3.třídy nám nachystal k úvodnímu zápasu rezervu hradecké lokády.K utkání jsme mohli počítat s hráči, kterým jsme změnily status hostování na přestup. Trvalými hráči našeho klubu se staly Dominik Nový, Pepa Veselý, Honza Drugda, Kuba Vízek a David Hrubeš. Podařilo se nám dotáhnout taktéž přestup Tomáše Němce ze Sokola Myšteves, ale ten bohužel z osobních důvodů nebyl připraven na toto utkání.

Do utkání jsme vstoupily PARÁDNĚ!!! Už ve 3. minutě načechral kulatý nesmysl do vápna hostí Dominik Nový a Tomáš Hrubý vsítil snad po 100 letech branku hlavou. 1:0!!! V 10. minutě se na světelné tabuly rozsvítila u našeho týmu dvojka. A nebyl to ledajaký gól!!! Po chybě obrany Lokády se k míči dostal ostrostřelec Dominik Nový a nerozpakoval se a přes hlavu uklidil míč do svatyně hostujícího brankáře. Po této brance by se jako by ztratila chuť do fotbalu našim hráčům. Hráči z Krajského města převzali iniciativu na ploše a byli čím dal více nebezpečnější. A to co předvedl hostující hráč se nevidí ani na trávnicích Krajského Přeboru. Dvě standartní situace za naším vápnem vyústily v orazítkování tyčí Honzy Drugdy. Ještě, že štěstěna byla nakloněna na naši stranu. A tak ve 30. minutě si převzal na půlce hrací plochy balón David Hrubeš a zavzpomínal na staré časy z mládežnických kategorií. Jeho sprint, který skončil až nedovoleným zákrokem v hostujícím vápně bude nejspíše zapsán do kroniky našeho celku, jelikož si myslím, že vidět Davida vyvinout takovou rychlost v zápasu již zase dlouho nebude možné... :D (Promiň Davide). Míč si na puntík pokutového kopu postavil náš brankář Honza Drugda a bezpečně proměnil. 3:0!!! Do poločasové přestávky se měnil stav ještě jednou a to když po brejku prostřelil brankáře Hrubý Tomáš 4:0!!!

Co se týče druhé půle, tak to nebude na nějaké velké popisování. Náš tým už se nejspíše viděl na houpačkách na Bydžovské pouti a podle toho ten fotbal vypadal. Myslím, že horší než pohled na hřiště ve druhé části mohla být možná kocovina po večerní diskotéce na peterce. Pouze bych zmínil ještě dvě branky, které byli připsány Kubovi Vízkovi. V prvním případě Kuba centroval do vápna a hráč hostí si srazil míč do branky a v druhém případě mu připravil balón na zlatém podnose Hrubý, který našel Jakuba před prázdnou brankou. Tímto bych ukončil tento referát a doufám, že naši fanoušci nás pojedou podpořit do dalšího zápasu. Zápas se odehraje v sobotu od 17.00 na půdě loňského účastníky okresního přeboru Lovčic.

 

T.K.H.