Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Lokomotiva HK B

2. 5. 2016

Prasek - Lokomotiva HK B 2:0 (1:0)

Branky : 32. Nový, 81. Němec

Sestava : Drugda - Pavel, Staněk, Herzog(89. Brett), Drábek - Vízek (78. Štefán), Vyhleďal, Hrubeš, Nový - Hrubý (65. Pražák), Němec

V dalším mistrovském utkání náš tým hostil soubor z Krajského města a to Lokomotivu B.V nominaci na toto důležité utkání chyběl Martin Zidane Štayr, který měl zdravotní problémy dále pak výletníci Josef Tichý a Petr Havlín.

 

V referátu o tomto utkání nebudu rozepisovat jednotlivé části, jelikož si myslím, že by to bylo zbytečné. Náš tým předvedl výkon pod svoje možnosti. Naši hráči vypadli jak kdyby byli poprvé na hřišti!!! Jediným hráčem, který předvedl výborný výkon byl Němec Tomáš, který zařídil naší výhru. Nejdříve v prvním poločase předložil nádhernou přihrávku Dominikovi Novému a ten otevřel účet utkání a deset minut před koncem zápasu zvýšil na 2:0. Na závěr bych napsal jen starou známou větu, která vystihuje naše utrápené 3 body : Co je doma to se počítá!!! V dalším zápase zajíždíme na Nový Hradec a na tento zápas bude vypraven autobus, který pro hráče a fanoušky odjíždí v 15.30 z Prasku od hřiště. Tak doufáme, že nás pojedete podpořit ve velkém počtu, určitě to budeme potřebovat..Hezký týden a v sobotu na Novém Hradci..Ahoj..:)

T.K.H.