Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Malšova Lhota

3. 11. 2015

Prasek - Malšova Lhota 2:2 (1:1)

Branky : Vízek, Hrubý

Sestava : Drugda - Holý, Soukup, Klouzek, Štefán - Taichman, Hrubý, Brett, Veselý - Pražák, Vízek

 

V dalším kole 3. třídy přivítal náš mančaft na domácím hřišti Malšovu Lhotu a doufal ve zlomení prokletí jménem porážka!! Do zápasu jsme nemohli počítat s několika hráči ať už z rodinných důvodů nebo zranění. Fanoušci tedy při rozcvičení nemohli vidět Štayra, Vyhleďala, Žďárského, Šuhájka, Janáčka a dalších několik hráčů. Naopak na lavičce náhradníků se objevila nová akvizice v dresu Jiskry a to Filip Doskočil.

Start utkání se našim klukům povedl parádně. Běžela 5. minuta a Honza Pražák vysunul krásnou kolmicí do samostatného úniku Kubu Vízka, který chladnokrevně proměnil a otevřel si střelecký účet v Jiskře.Tímto mu gratulujeme a doufáme v další gólky. Neutekly ani dvě minuty a ukazatel skóre se mohl měnit,útočník Pražák ale neproměnil svoji slibnou šanci . Do 15. minuty si domácí vytvořily ještě několik šancí,ale bohužel Veselý, Vízek a ani opět Pražák si nemohli vychutnat oslavný taneček u rohového praporku. A klasická fotbalová hláška - Nedáš, Dostaneš se opět vmetla do režie utkání. V 17. minutě se dostali hostí k rohovému kopu a po nedůrazu naší obrany mohl hlavní pořadatel Jonáš rosvítit na světelné tabuli u písmene H jedničku. Po obdržené brance domácích se hra vyrovnala a děj se odehrával spíše ve středu hrací plochy. Do poločasu mohli fanoušci vidět ještě několik slibných šancí,ale míč neskončil ani v jedné brance.

Druhé dějství začalo stejně jako první část. Míč se spíše potuloval u středového kruhu a když nebyl míč v autu, tak to byla spíš nakopávaná. Bohužel jak už je zvykem, bylo vidět na naších fotbalistech, že jim pomalu a jistě docházejí síly a jediný kdo byl pořádně vidět byl Pražák. Nejdříve po samostatné akci byl podle mého názoru faulován a měl se kopat pokutový kop,ale sudí do píšťalky nefouknul a pokračovalo se dál a v další případě trefil hostujícího brankáře ze vzdálenosti 5 metrů. A najednou běžela 85. minuta a hostí předvedli akci z jak z fotbalové učebnice. Útočník Malšovy Lhoty pláchnul Davidu Holému a poslal ostrý balón do našeho vápna, kde s pomocí teče Pavla Štefana skončil míč v naši brance. Utekly 2 minuty a bylo srovnáno k radosti našich fanoušků. David Holý odčinil svůj rest z předešlých minut, tak že se chopil balónu dovezl ho útočnou polovinu a nacentroval merunu na domácího kapitána Hrubého, který si v krkolomé situaci poradil a srovnal skóre. Podle hlasů fanoušků a i samotného Davida, to byla jeho životní nahrávka v dosavadní kariéře:):)... Nerozhodným výsledkem tak skončil další zápas našeho mančaftu a už nás čeká jen předehrávka na jaro s Novým Městem, kde jsme započaly sezónu tříbodovým ziskem.

12204549_1073464462684102_595172777_n.jpg

Domácí kapitán Hrubý s novou posilou Filipem Doskočilem

Chtěl bych ještě nalákat fanoušky, jelikož podle předběžných zákulisních informací se chystá debut nejmenované posily a do hry by se měl už konečně dostat i fotbalisty s vizáží playboye Filip Doskočil. Takže fanynky vítané:):)

                                                                                                       T.K.H.