Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Neděliště

16. 5. 2016

Prasek - Neděliště 5:1 (3:0)

Branky : Nový 3x, Vízek, Štefán

Sestava : Drugda - Pavel (58. Holý), Pražák, Staněk, Drábek - Štefán (75.Tichý), Herzog, Hrubeš, Vízek (75. Brett) - Nový, Hrubý (68. Havlín)

 

V dalším domácím utkání čekal náš tým poslední tým tabulky a to Neděliště. Do tohoto předposledního domácího zápasu jsme nemohli počítat s Němcem a Štayrem (pracovní povinnosti) a zraněným Vojtou Vyhleďalem. Na srazu hráčů před utkáním bylo vidět, že většina týmu dodržela životosprávu a nikdo si nedal moc pod klobouk. Samozřejmě, že se našli i výjímky,ale to nebudu jmenovat.

Jak už bývá zvykem tak do utkání naskočili naši frajírci rozpačitě. Prvních 20 minut to vypadalo jako kdyby naši hoši leželi doma na gauči s lahváčem v ruce. Vůbec to nevypadalo, že tým od Hradce Králové je odevzdaný soupeř a už vůbec to nevypadalo, jako kdyby tito hráči minulý týden dostali 10 branek. Troufám si tvrdit, že v začátku utkání byli lepším týmem. A tak naše jiskra naskočila ve 24. minutě. Akce po ose Vízek - Hrubý - Nový skončila úvodní brankou, když překrásnou trefou od vrchního klacku rozvlnil síť Dominik Nový. 1:0!!! Po vstřelené brance se náš tým dostával více a více k brance u hasičárny a nechybělo moc, aby si ve 30. minutě sudí Stránský napsal druhou čárku u jména Nový. Přímý kop z Dominikovi kopačky skončil těsně vedle svatyně hostujícího gólmana. Dominik prostě asi nechtěl na tu čárku dlouho čekat a nechal si ji napsat ve 40 .minutě. Kuba Vízek zatáhl míč po pravé straně a načepoval excelentní přihrávku našemu útočníkovi, který neměl se zakončením problémy. Neutekly 4 minuty a spojení těchto dvou hráčů se opakovalo jen v opačném gardu. Nový nacentroval a Vízek uklízel k tyči. 3:0!!!

tisk.jpg

Tři minuty po zahájení druhého dějství se na tabuli rozsvítila 4 u našeho mančaftu. Tomáš Hrubý se dostal s míčem před náš oblíbený Savoj a našel před odkrytou brankou našeho milovníka Páju Štefána, který si připsal druhou branku sezóny. Nikdo už nepochyboval, že by naše kopačky mohly tento duel ztratit a tak manager prostřídával naše hráče. Nejviditelnějším střídajicím hráčem byl náš medvídek David Holý!! To co předváděl s hostujiícími hráči bylo neuvěřitelné!! Jedna stahovačka za druhou!!! Ale vraťme se k průběhu zápasu.  V 66. minutě si mohli fanoušci zazpívat populární písničku Pátá z filmu Rebelové. A kdo jiný by mohl trefit krásný gól než prasecký odstřelovač Domí Nový. Převzal balón na 26metrech a s pomocí tyče mohl slavit hattrick!! Podle mého názoru jen škoda, že fanoušci nezasypali hřiště čepicemi po vzoru NHL, ale asi ještě nejsme takové hvězdy!!:D Do konce tohoto machte se  naskytly ještě další šance,ale žádná branka od našeho mančaftu nepadla a tak jsme si připsali 3 body. V příštím kole zajíždíme na horkou půdu do Starého Bydžova!!!

Opět velké poděkování fanouškům, dále našemu kotli a de facto všem lidem, kteří nám fandili!!! A tak za týden ve Staráku- ČAO!!

T.K.H