Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Nový HK B

8. 10. 2015

Prasek - Nový HK B 4:7 (1:2)

Sestava : Šuhájek – Vyhleďal (81. Tomáš), Veselý, Štefán, Štayr – Hátle (56. Janáček), Pražák, Soukup, Taichman – Žďárský, Brett

 

V dalším domácím utkání náš tým nastoupil proti rezervě Nového Hradce s vidinou odčinit 4 porážky v řadě. V tomto utkání jsme nemohli počítat s trojicí hráčů ze základní sestavy. Hrubý, Drugda a Vízek bohužel dali přednost putování po hlavním městě. 

Náš tým nepředvedl optimální výkon, i když podle slov vedení klubu, nepřevyšovali hráči Nového Hradce nějak extrémě. Bohužel pro náš tým, si body odvezli chlapci z Krajského města a nyní nás čeká doufám, že bodový výlet do Neděliště. Zápas se odehraje v sobotu od 16.00 a hráči našeho klubu doufají, že fanoušci ještě nezlomily hůl a přijedou podpořit náš mančaft a pomůžou svými hlasivkami k  ukončení hrozivé série.