Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Ohnišťany

22. 9. 2015

Prasek - Ohnišťany 1:6 (0:3)

Branka : Hrubý

Sestava: Šuhájek - Klouzek, Pražák, Brett (40.Ducký), Štefán - Vyhleďal, Veselý (46.Žďarský), Štayr, Vízek - Drugda, Hrubý (66.Holý)

 

V 7. kole JAKO III. třídy náš tým přivítal celek Ohňišťan. Na soupisce se stále neobjevil Pepa Janáček ani Vlasta Soukup. Fanoušci ale mohli od začátku na ploše vidět novou akvizici v útoku Honzu Drugdu a na střídačce staronovou posilu Michala Duckého, který pro zranění Martina Bretta naskočil do zápasu již v prvním poločase.

Z vlastního pohledu nemá cenu rozepisovat nějaký průběh utkání, jelikož náš tým hrál otřesně celých 90. minut a mohl být rád, že nedostal větší nadílku. Jediný světlý okamžik domácí Jiskry byl v úvodu druhého poločasu, kdy se podařilo snížit a vytvořit si menší tlak,který bohužel trval asi celé 3 minuty a 28 sekund:):):), než v naší síti se třepotal čtvrtá branka. Tímto bych komentář k zápasu ukončil, i když jsme se malinko rozepsal, protože když jsem se zeptal lidí co by tam napsali tak jejich reakce byla okamžitá : Napiš tam prosím tě jen jedno slovo - TRÁGÉDIE!!!

Ještě poslední věc, kterou bych zde chtěl napsat a to už je taky trochu stereotypní, ale musí to být ! Velké DÍKY,ale opravdu VELKÝ DÍKY našim fanouškům, kteří na zápas dorazily v hojném počtu.

No nic, zakončím to slovy Jaromíra Bosáka : Ono to půjde a ne že nééé!! Tak hlavu vzhůru a pro 3 body na Lokádu.

T.K.H.