Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Roudnice B .

31. 8. 2016

Prasek - Roudnice B 3:0 (2:0)

Branky : Nový, Němec, Hrubý z pk.

Sestava : Holý D. - Vyhleďal (79. Veselý), Pražák, Jilemnický, Herzog (14. Pavel) - Vízek (65. Štefán), Štayr, Hrubý, Hrubeš - Nový, Němec (84. Tichý)

Kouzelník Holý vyčaroval nulu!!!

Ve třetím kole 3. třídy se náš tým připravoval na tým Roudnice B. Velké vrásky na čele trenérům dělal post brankářské jedničky. Z důvodů nutného ochlazení části těla odcestoval Honza Drugda na Island a Zdenda Tomáš se necítil úplně fit.A tak p. Hrubý s p. Tichým vytáhly eso z rukávu. Nominaci do branky dostal David Holý, který se o tento verdikt dozvěděl necelých 25 min před zápasem, když už byl obléknutý do hráčské výstroje. Dalším novým koněm v naši sestavě byl nově příchozí Vašek Jilemnický, který se postavil do stopérské dvojce s Honzou Pražákem.

Kdo z diváku přišel o něco později tak mohl propásnout dvě gólové šance. A kdo myslíte, že byl hlavní spalovač???  Tomáš Němec se vydal dvakrát sám na brankáře Šandu,ale ani jednou se mu nepodařilo vsítit branku. A když to nešlo hráči s číslem 15, tak to za něj vzal kolega z útoku a ve 14. minutě otevřel skóre zápasu Dominik Nový.1:0!! Neuteklo ani 10  minut a stav se měnil na 2:0. Dominik vystřelil a Tomáš Němec dorazil míč do brankového prostoru. Náš tým byl po celou dobu aktivnějším týmem a vytvářel si brankové příležitosti. Ale nemůžu zapomenout na fantastické zákroky, které předvedl David Holý. David se vrhal po míči jako tygr po kusu masa!! A tak poločas zápasu skončil dvoubrankovým vedením našeho týmu.

Druhá část z pohledu fanouška byla stejná jako první. Domácí tým měl více míč u kopaček a vytvářel si šanci za šancí. A tak 3. branka padla v 73. minutě kdy po chybě obránce hostí získal míč Němec a byl faulován v pokutovém území. K penaltě se postavil kapitán Hrubý a bezpečně proměnil. 3:0!!! Tímto výsledkem skončilo i toto utkání a náš tým si připsal další 3 do tabulky. MEGA NEJVĚTŠÍ pochvalu dostává David Holý, který přiváděl hostující hráče k šílenství!! Jeho zákroky jako z učebnice Lva Jašina byli neskutečné!! Je vidět, že v naši akademii se rodí i univerzální hráči... V příštím kole se náš mančaft utká na domácím hřišti s favoritem soutěže Lhotou pod Libčany, který přiveze svoji největší hvězdu ex-reprezentanta Kuliče. Doražte v hojném počtu náš tým podpořit.

 

T.K.H.